Hokejové tréninky vzali Wolfpacku výhru ve třetí třetině.

22.11.2019

Bláha 1+2, J. Pokorný gól (PWP) Nosko 2+3, Malý 2+3 (HTB)

První třetina se rozjela až v poslední minutě! Padesát šest vteřin do konce první třetiny, skóroval Marek Bláha (PWP), sám bez asistence. O deset vteřin později HTB dorovnávali skóre! Michal Nosko se prosadil z nahrávky Petra Malého. A o půl minuty později přivedl Wolfpacky opět do vedení, David Vořechovský. Stav po druhé třetině 2:1.

Druhá třetina začala vyloučením. Maxmilián Vítů (PWP) dostal dvě minuty na trestné lavici za podrážení protihráče. Přesilová hra však nedopadla podle plánu HTB. Gól v oslabení střelil kapitán týmu Jáchym Pokorný z nahrávky Marka Bláhy. O čtvrt minuty později přišlo další vyloučení, Martin Vydra (HTB), dostal dvě minuty za hákování. Tento faul však přinesl HTB další branku! Přesilovou hru proměnil David Malý z nahrávky Michala Noska. Neuběhlo ani dvacet vteřin a HTB opět skŕouje! Opět se prosazuje David Malý a opět mu nahrával Michal Nosko. V  probíhající deváté minutě skóroval hráč Wolfpacku, Martin Kamarád z nahrávky Marka Bláhy! V probíhající čtvrté minutě dostala hráčská lavice HTB trest, za příliš mnoho hráčů na ledě, který si odseděl Josef Gubáni. Jen co byl propuštěn Gubáni, byl vyloučený další hráč HTB, kapitán týmu Jakub Najberk, dostal dvě minuty za napadení. Stav po druhé třetině 4:3 pro Vlky.

I třetí třetina začala vyloučením!!! Za držení dostal dvě minuty, Jan Němeček (PWP). V přesilové hře sice HTB gól nedali ale to jim nevadilo, V probíhající páté minutě skórovali! Gól se podařilo střelit Jana Vajnera, který skóroval z nahrávek Martina Vydry a Josefa Gubániho. O minutu později přivedl HTB do vedení Michal Nosko, který se prosadil z nahrávek Davida Malého a Martina Hátleho. Poslední branku utkání střelil, Martin Hátle z nahrávek Davida Malého a Michala Noska. Hra už probíhala nějakou dobu přes čas, ale chtěli jsme dát týmům možnost zápas dohrát a dát tak všem stejnou šanci. To však nešlo kvůli obrovské bitce která proběhla tři čtvrtě minuty do konce. I po ohlášení konce utkání bitka pokračovala dále. Jan Hejlek (PWP), který vyjel ze střídačky za účelem útoku na protihráče, si tak vysloužil pět stopek na následující zápasy svého týmu.