Zápas se spoustou vylučování a spoustu branek! Elite Hockey si střelilo desítku.

14.11.2019

Škop 4+2, Hybner 2+3 (EHT) Borovský 1+2, Štibinger 2 góly (DOM)

Je málo týmu co by stačilo Elite Hockey a jedním z nich je právě Domynos. V probíhající třinácté minutě první třetiny přišlo první vyloučení! Kapitán týmu Elite Hockey dostal dvě minuty za zdržování hry. Přesilovou hru Domynos neproměnili ale první branka přesto patřila právě jim! V probíhající desáté minutě sám bez asistence prostřelil branku Elite, Marek Niessner! Otevřel tak skóre na 1:0. To vydrželo necelé dvě minuty, talentovaného golmana Domynosu prostřelil nejproduktivnější hráč Elite, Luděk Škop, který se prosadil z nahrávky Aleše Hybnera. Dvě minuty do konce první třetiny a měli jsme tu další vyloučení. Martin Schiefner (DOM), dostal dvě minuty za hákování. Tato přesilová hra přispěla k vedení Elite. Luděk Škop opět střílí branku, z nahrávky Tomáše Kubišty! Stav po první třetině 2:1!

Minutu a půl po odstartování druhé třetiny, přišlo další vyloučení! Jaroslav Vostřák (EHT), dostal dvě minuty za napadení. I přes to že tato přesilová hra byla velmi útočná a Remeš v bráně Elite si připsal hned několik zákroků, gól nepadnul. Šanci na gól v přesilové hře dostal i tým Elite. Jakub Kopáček (DOM), dostal dvě minuty za vysokou hůl. Obránci Domynosu však dokázali útočníky protihráčů pohlídat a branka nepadla. V probíhající páté minutě dostal dvě minuty na trestné lavici Martin Schiefner (DOM). Ani tato přesilovka však proměněna nebyla. Chvíli na to však padla další branka Elite. Zdeněk Petráš, otočil nahrávku Adama Klečky! Čtvrt minuty do konce druhé třetiny se znovu prosadil Zdeněk Petráš, který tentokrát dostal nahrávku od Jindřicha Obadala. Stav po druhé třetině 5:1!

V probíhající čtrnácté minutě třetí třetiny přišlo vylučování do konce. Za bitku odešel Jaroslav Vostřák (EHT) a Jan Jíša (DOM). Bitka začala evidentně z důvodu že Vostřák střelil pukem Jíšu do břišní oblasti a Jíša nenosí vestu, přičemž ho rána bolela. Půl minuty po vyloučení hráčů snižoval skóre Domynosu, Marek Borovský, který skóroval sám bez asistence. V jedenácté minutě se opět vylučovalo! Kapitán Elite, Adam Klečka dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra se však Domynosu proměnit nepodařila. Za to Elite branku střelili! Aleš Hybner, proměnil nahrávku Luďka Škopa. Po té dostalo Domynos možnost zahrát si přesilovou hru 5 na 3. Tomáš Kubišta dostal dvě minuty za podrážení a chvílí na to ho následoval spoluhráč Aleš Hybner, také za podrážení. Hra 5 na 3 přinesla Domynosu další branku! Jan Vlček proměnil střelu Mariana Šťastného a snížil tak skóre. Hra 5 na 4 však už moc dobře pro Domynos nedopadla. Luděk Škop střelil branku v oslabení z nahrávek Zdeňka Petráše a Dominika Volka. Čtyři minuty do konce utkání se prosadil znovu Aleš Hybner, který proměnil nahrávku Luďka Škopa. Pět vteřin na to skóroval hráč Domynosu, Lukáš Plaček. Poslední dvě minuty byly opravdu krušné. Padla další branka Elite, Zdeněk Petráš skóroval z nahrávek Dominika Volka a Aleše Hybnera. Následovalo dvojité vyloučení, z týmu Elite, šel na trestnou lavici Jáchym Suchánek a z Domynosu Lukáš Plaček. Hra 4 na 4 přinesla další tři branky. První patřila Domynosu! Matěj Štibinger, který tak proměnil nahrávky, Marka Borovského a Tomáše Vlčka. Další patřila Elite! Luděk Škop se opět prosadil z nahrávky Aleše Hybnera. Poslední branku střelilo Domynos! Matěj Štibinger otočil nahrávku Marka Borovského. Konečný stav utkání 10:6!