Kostí ovládají Klasik divizi! Car-Back neměl šanci.

15.11.2019

Josífek gól, Vlastník asistence (CAR) Kolář 2+1, Škutina 2+2 (KOS)

První třetina byla velmi vyrovnaná a padla pouze jedna branka a bylo jen jedno vyloučení. V deváté minutě střelil branku útočník Kostí, Mansur Ischoev, který proměnil nahrávku Ondřeje Škutiny. V probíhající páté minutě dostal dvě minuty, za nedovolené bránění, nejvíce vylučovaný hráč Car-Backu, Vojta Čáp. Stav po první třetině 1:0.

První branka v druhé třetině padla ani ne po minutě. Skóre Kostí zvyšoval Ondřej Škutina, který proměnil nahrávku Petra Mullera. Ani ne půl minuty na to, skóroval Matěj Pokorný! Bod za asistenci si připíše Tomáš Borovanský. Ve dvanácté minutě skóroval další hráč Kostí! Ladislav Kolář proměnil nahrávky Matěje Pokorného a Tomáše Borovanského. V deváté minutě dostal Tomáš Voslař (CAR), dvě minuty za Hákování. Car-Back však oslabení zvládli a Kostem se branka střelit nepodařila. V probíhající šesté minutě, přišlo další vyloučení. Opět Vojta Čáp (CAR) dostal dvě minuty za držení hole. I tato přesilová hra však zůstala bez branky. O minutu později však Kosti stejně branku střelili. Dominik Šťastný, skóroval z nahrávky Ondřeje Škutiny. Poslední událostí druhé třetiny bylo opětovné vyloučení Vojtěcha Čápa (CAR), tentokrát za sekání. Stav po druhé třetině 5:0!

V probíhající třinácté minutě třetí třetiny přišla další branka Kostí. Branku střelil Ladislav Kolář, z nahrávek, Tomáše Borovanského a Miroslava Kuřiny. V desáté minutě zvyšoval skóre Kostí Mansur Ischoev! Na branku mu nahrával Ladislav Kolář. Jediná branka Car-Backu padla v deváté minutě a střelil ji Marek Josífek, z nahrávky Jiřího Vlastníka. Odpověď přišla v sedmé minutě! Ondřej Škutina střelil další branku, z nahrávky Mansura Ischoeva. Po té přišlo pouze vyloučení, které už žádnou branku nepřineslo. Konečný stav utkání 8:1!