Lev neměl žádnou šanci proti Intelsolu!

15.11.2019

Váňa Hattrick, Holinka 2 góly (INT) Havel gól, Koňák 49 zákroků (LEV)

První třetina byla velmi vyrovnaná. První branka padla až v posledních třech minutách. Branku střelil hráč Intelsolu, Jan Holinka, který skóroval z nahrávky Lukáš Jankovič. Po té přišlo jen vyloučení. Martin Havel (LEV) dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra však už žádnou branku nepřinesla. Stav po první třetině 1:0 pro Intelsol.

Druhá třetina začala vylučováním a to na obou stranách ale ne současně. Žádná přesilová hra nebyla využita. V probíhající desáté minutě zvyšoval skóre Intelsolu, Štěpán Váňa, kterému na branku nahrávali Marek Duben a Vojtěch Kulda. Neuběhlo ani deset vteřin a Intelsol střílí třetí branku! Bod si připíše Jan Holinka, který skóroval sám bez asistence. V probíhající sedmé minutě minutě padla čtvrtá branka Intelsolu. Branku střelil opět Štěpán Váňa, kterému nahrával kapitán Matyáš Poloch a Marek Zajíček. V probíhající šesté minutě druhé třetiny přišlo dvojité vylučování za hrubost! Z týmu Fanklub Lev Praha, šel na trestnou lavici Petr Urban. Z týmu Intelsol Ilusionists, Lukáš Jankovič. Hra 4 na 4 nepřinesla branku ani jednomu z týmů. První a poslední branku Lva střelil, Martin Havel. Po té přišlo trestné střílení Intelsolu, za držení hole Patrika Vítovce. Intelsol však strestné střílení neproměnil. V probíhající druhé minutě přišlo opět dvojité vylučování. Alexandr Horký (LEV), dostal dvě minuty za hákování. Vojtěch Kulda (INT), dostal dvě minuty za filmování, tedy za přikrášlení faulu. Po deseti vteřinách přináší hra 4 na 4 branku Intelsolu! Bod si za branku připíše Josef Hroboň. Stav po druhé třetině 5:1!

Ve třetí třetině padla pouze jedna branka! Ve třinácté minutě dokončil Hattrick Štěpán Váňa! Konečný stav utkání 6:1!