Roosters v těsném zápasu poráží Přírodovědu!

13.11.2019

Kučera 2 góly, Činčila 1+1 (PRI) Šulc 2 góly, Krejčík 2 asistence (RST)

První branka patřila Přírodovědě! V probíhající jedenácté minutě skóroval Tomáš Kučera, který proměnil nahrávku Šimona Činčily! Otevřeli tak skóre na 1:0. V osmé minutě se skóre Přírodovědy zvedlo na 2:0, po úspěšné střele Sebastiena Hradila, který střílel z nahrávky Mojmíra Poláka. Další branka v této třetině nepadla a tak Přírodověda míří do druhé třetiny ve vedení 2:0.

Ve druhé třetině padly také pouze dvě branky a to branky Kohoutů! První střelil v probíhající čtrnácté minutě Michal Peroutka, který skóroval z nahrávky Petra Ciesarika a Filipa Krejčíka. Druhá padla v poslední minutě! Jiří Bém dorovnal skóre z nahrávky Petra Koláčného! Do třetí třetiny se šlo s vyrovnaným skóre 2:2.

Přírodovědu do vedení přivedl Šimon Činčila, v probíhající dvanácté minutě, skóroval sám bez asistence. O půl minuty později přišel první a poslední trest tohoto zápasu. Petr Koláčný (RST), dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra však Přírodovědě nevyšla podle plánu. Naopak. Gól v oslabení střelil Jakub Šulc, který dostal nahrávku od svého kapitána Tomáše Staňka. Z vyrovnaného skóre Roosters dostal Ivo Soulek, který prostřelil Červeného z nahrávky Filipa Krejčíka. V probíhající druhé minutě však skóre dorovnal Tomáš Kučera, který otočil nahrávku Aloise Buriana! To však netrvalo ani čtvrt minuty! Petr Ciesarik opět zajišťuje Kohoutům vedení! Poslední branka padla vteřinu do konce! Jakub Šulc ukončuje zápas z nahrávky Petra Ciesarika! Konečný stav utkání 6:4!