Třetí třetina rozhodla! Lenovo si odnáší plné dva body ze zápasu s Aligátorama!

13.11.2019

Vecko Hattrick, Pojar 3 asistence (ALI) Horečný 1+3, Kaňovský 2+2 (LNV)

První třetina začala vyloučením. Zbyněk Vojáček (ALI), dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovou hru Lenovo sice neproměnilo ale minutu po něm skóroval Šimon Kaňovský, který proměnil nahrávku Filipa Horečného. Otevřel tak skóre Lenova na 1:0. Po té byl zápas dlouho vyrovnaný a další branka padal až ve čtvrté minutě. Filip Horečný skóroval z nahrávky Marka Váchy a zvýšil tak na 2:0. O minutu později se prosadil Miroslav Jungmann který otočil nahrávku Šimona Kaňovského, to ale nebylo všechno. Minutu a půl dokonce skóroval ještě Lukáš Báča kterému nahrál opět Filip Horečný. Stav po první třetině 4:0.

Tak jak první třetina patřila Lenovu, naopak druhá třetina patřila Aligátorům. První branku střelili v osmé minutě. Daniel Vecko, který zpravoval nahrávky Martina Žáka a kapitána Petra Pojara. O minutu později padla další branka! Kterou sám bez asistence střelil Pavel Zámečník. Ve třetí minutě jsme otevřeli dveře trestné lavice Filipu Horečnému, dvě minuty za nedovolené bránění. Aligátoři sice přesilovou hru nevyužili ale minutu do konce druhé třetiny střelili ještě jednu branku! Tu opět střelil Daniel Vecko, z nahrávek Martina Žáka a kapitána Petra Pojara. Stav po druhé třetině 4:3.

V desáté minutě třetí třetiny, zvyšoval skóre Lenova, Vinca Krejčí, který proměnil nahrávky Filipa Horečného a Marka Váchy. V probíhající sedmé minutě proběhlo trestné střílení Aligátorů, kvůli sekání Tadeáše Salaby. Trestné střílení proměnil Pavel Zámečník, který tak snížil skóre na výsledek, který Aligátorům dodal naději. V probíhající čtvrté minutě dokončil Daniel Vecko Hattrick a dorovnal tak skóre na 5:5. O minutu později však bod Aligátorům sebral Lukáš Báča, který svůj tým přivedl opět do vedení z nahrávek Šimona Kaňovského a Pavla Došlého. Sedmá a poslední branka padla osm vteřin do konce utkání! Bod si za ni připíše Šimon Kaňovský! Konečný stav utkání 7:5!