Zápas mezi Sršni a Jokers, končí remízou!

11.11.2019

Krátký 2 góly, L. Novák 1+1 (JOK) Raptopoulos 2+1, Novák 1+2 (SRS)

Velmi vyrovnaný zápas který tak začal i skončil. Třetí třetina se musela pustit na hrubý čas kromě dvou posledních minut ve kterých jsme chtěli dát šanci týmům obrátit remízu ve výhru. Oba týmy spíše zajímaly vzájemné roztržky. První branka padla v osmé minutě první třetiny, skóroval Jakub Wurzel (SRS), který proměnil nahrávku Jana Řeháka. Náskok 2:0, dopřál Sršňům Filip Raptopoulos, který důrazem před bránou proměnil nahrávku kapitána týmu, Stanislava Nováka. Snížit skóre se podařilo v probíhající čtvrté minutě, Tomáši Krátkému, který zpracoval nahrávku Petra Nováka. Stav po první třetině 2:1 pro Sršně.

V jedenácté minutě druhé třetiny jsme tu měli první trest! Jakub Piskáček (SRS), dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hru proměnil po minutě Martin Suk, kterému nahrával Lukáš Novák. Skóre tak bylo na okamžik srovnáno. To však po dvaceti vteřinách změnil kapitán Sršňů, Stanislav Novák, který skóroval z nahrávky Filipa Raptopouluse. V osmé minutě druhé třetiny. dostal dvě minuty David Stránský (SRS) za hákování. Tuto přesilovou hru však Jokers neproměnilo. Čtvrtou a poslední branku Sršňů, střelil Filip Raptopopoulos, v probíhající třetí minutě. Bod za asistenci si připíše kapitán Stanislav Novák. Stav po druhé třetině 4:3.

Ve třetí třetině padla dorovnávací branka Jokers! Ve třinácté minutě se prosadil Lukáš Novák, z nahrávky Karla Vilímce. I přes několik dalších vyloučení už se nikomu skórovat nepovedlo. Konečný stav utkání 4:4.