Wolfpack poráží Drink Team v těsném zápasu o dvě branky!

12.11.2019

Sup 2+1, Bláha gól (PWP) Zmeškal 2 góly, Štryncl 2 góly (DRT)

První branka patřila Drink Teamu! Daniel Smrž skóroval ve čtrnácté minutě, z nahrávky Davida Zlatohlávka. To však vydrželo pouhé tři minuty a Vlčí smečka dorovnala skóre! Sám bez asistence prostřelil Wintra, Michal Sup. V probíhající desáté minutě dostal Drahoslav Schejbal (DRT) dvě minuty za podrážení. Přesilovou hru se podařilo proměnit Pavlu Staňkovi! Body za asistence si připíšou Honza Prokop a Michal Sup. Skóre po dvaceti vteřinách dorovnal Luboš Štryncl! V skoro ukončené šesté minutě však přivedl do vedení Vlčata Marek Bláha, který skóroval sám bez asistence. V posledních dvaceti vteřinách však skóre opět dorovnal Luboš Štryncl! Stav po první třetině 3:3.

Ve třinácté minutě se ujímá vedení Vlčí Smečka! Sám bez asistence skóroval Michal Sup. Přesně o minutu později proběhlo trestní střílení Drink Teamu, kvůli podrážení Petra Zamrazila. Trestné střílení Drink Teamu vyšlo Davidu Zlatohlávkovi a opět tak zajišťuje srovnané skóre.. V páté minutě druhé třetině však zajišťuje vedení Vlčatům Martin Kamarád, kterému nahrával kapitán Jáchym Pokorný. Stav po druhé třetině 5:4!

V sedmé minutě třetí třetiny vypukla bitka která přinesla vyloučení hned čtyřem hráčům. Hra 4  na 4 přinesla branku Vlčí Smečce! Bod za gól si připíše Martin Staněk, který skóroval sám bez asistence. Žádná další branka nepadla ani přes další vyloučení. Konečný stav utkání 6:4!