Po první třetině Elite Hockey převzal kontrolu a jasně porazil Kohouty hned o 11 branek!

11.11.2019

Škop 3+2, A.Klečka 2+3 (EHT) Tichý gól, Krejčík gól (RST)

I přes výsledek, první třetina byla velmi vyrovnaná a první branka patřila Kohoutům! Skóroval Filip Krejčík, který skóroval z nahrávky Jakuba Šulce. Minutu na to střelili Kohouti druhou a k jejich smůle i poslední branku... Sám bez asistence skóroval Ondřej Tichý! V osmé minutě snížil skóre Aleš Hybner, který proměnil nahrávku Luďka Škopa! Konečný stav po první třetině 1:2.

Dorovnávací branku střelil v desáté minutě, Dominik Volek (nová posila EHT), který proměnil nahrávku produktivního kapitána Adama Klečky! Nedlouho na to padla další branka Elite Hockey! Kapitán týmu Adama klečka skóroval z nahrávky svého bratra Jana Klečky! Po té se sešli na trestné lavici hned dva hráči Elite Hockey. V probíhající čtvrté minutě dostal Petr Novák, menší trest za nedovolené bránění a půl minuty na to šel na dvě minuty ven spoluhráč, Zdeněk Petráš. Oslabení 3 na 5 přineslo branku právě Elite. Luděk Škop, proměnil nahrávku Jaroslava Vostřáka! Po puštění Nováka do hry, padla další branka v oslabení! Jáchym Suchánek skóroval sám bez asistence. Tři čtvrtě minuty do konce druhé třetiny se prosadil ještě kapitán Adam Klečka a patnáct vteřin na to ještě brácha Jan Klečka. Stav po druhé třetině 7:2.

Ve třetí třetině padlo dalších šest branek. Roosters neměli žádnou šanci. Ve třetí třetí třetině se prosadil třeba Jaroslav Vostřák, Josef Krňanský či Luděk Škop (hvězda utkání).