HTB zůstává čistý štít! Za to Wolves dostalo hned pět branek.

11.11.2019

Gubáni 2 góly, Múdry 1+1 (HTB)

První branka HTB padla jen minutu a půl po startu zápasu. Sám bez asistence jí střelil Lukáš Zahradník. Skóre je 1:0, vydrželo jen do dvanácté minuty! Skóroval Jan Vajner! Opět sám bez jakékoli asistence. V desáté minutě jsme otevřeli dveře trestné lavice, Lukáši Bartůňkovi (WLB), menší trest podrážení. V oslabení však Vlci dokázali ubránit svou bránu a HTB si tak branku z přesilovky neodnese. Poslední branka v první třetině padla v probíhající páté minutě! Josef Múdry proměnil nahrávku Michala Noska a zajistil tak konečné skóre první třetiny 3:0!

Necelou minutu po odstartování druhé třetiny jsme na trestné lavici přivítali Pavla Golise (WLB), menší trest za podrážení. HTB však střelilo branku až po naskočení Golise zpátky do hry. Skóroval Jozef Gubáni z nahrávky Tomáše Císaře a Jozefa Múdryho. Ve dvanácté minutě jsme měli další trest! Jan Vajner (HTB), dostal dvě minuty za hákování. Vlkům se však nepodařilo proměnit přesilovou hru. Už ve hře 5 na 5 skóroval opět Jozef Gubáni! Na branku mu nahrál Michal Nosko! Po té bylo už jen vyloučení které však nebylo proměněno.

Ve třetí třetině už nepadla žádná branka a dokonce ani vyloučení. Konečný stav utkání 5:0!