Nečekaný konec! Během půl minuty připravili Aligátory o vítězství Vlci!

08.11.2019

Vecko gól, Basík gól (ALI) Kincl 2+1, Kučera gól (WLB)

Po necelé odehrané minutě Vlci otevírají skóre! Martin Křížek proměnil nahrávku Tomáše Kincla a zajišťuje tak skóre 1:0 pro svůj tým. Protiútok, který přinesl Alligators dorovnávací branku netrval ani půl minuty! Branku střelil Libor Basík z nahrávky Martina Novotného. Poslední branka první třetiny padla opět půl minuty po tom! Aligátoři se ujímají vedení, když Jíšu v bráně Wolves prostřelil Pavel Zámečník, který skóroval z nahrávky Davida Soukupa! Po té už přišlo jen vyloučení. Dvakrát jsme otevřeli dveře trestné lavice Milanu Novotnému, poprvé v deváté minutě za podrážení a poté v probíhající čtvrté minutě za zdržování hry. Ani jednu přesilovou hru však Vlci nevyužili.

Druhá třetina byla velmi vyrovnaná jako vlastně celý tento zápas. Nepadla ani jedna branka, pouze jedno vyloučení! Štěpán Čermák (ALI) dostal dvě minuty za podrážení. Ani tato přesilová hra však pro Vlky branku neznamenala.

Třetí třetina začala vylučováním a to tak že jsme měli na trestné lavici hned tři hráče najednou. První šel na trestnou lavici Vojtěch Bartoš (ALI) za krosček... Po něm následoval Daniel Benák (WLB), dvě minuty za podrážení. A o deset vteřin později Pavel Zámečník (ALI), opět dvě minuty za podrážení. Po propuštění Vojtěcha Bartoše přinesla hra 4 na 4 branku WLB! Skóre dorovnal Tomáš Kincl, který skóroval sám bez asistence! V probíhající třetí minutě přišlo další vyloučení! Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Vojtěch Bartoš (ALI)! Oslabení však Aligátorům přineslo vedení! Daniel Vecko skóroval z nahrávky kapitána Petra Pojara. Sedmnáct vteřin později přišlo však něco co nikdo nečekal a nejméně asi Aligátoři.. Wolves B vyrovnali utkání! Filip Kučera si připíše zásluhy za dorovnávací branku, sám bez asistence! Probíhaly pak dlouhé debaty o tom zda nebyl hráč umístěný v brankovišti, dva rozhodčí ale usoudili že ne a gól Vlkům uznali! TO ALE NEBYLO VŠECHNO !!! Neuvěřitelný závěr nám ukázali vlci který skórovali znova o sedm vteřin později !!! Vítěznou branku střelil Tomáš Kincl! Který si tak právoplatně zasloužil být hvězdou utkání! Konečný výsledek 4:3 pro VLKY!