Přírodověda vzdorovala ale Intelsol si odnáší dva body!

08.11.2019

Hula 1+1, Holakovský 2 asistence (INT) Brabec 1+1, Bureš gól (PRI)

Během prvním pěti minut, jsme měli hned tři vyloučení. První šel na trestnou lavici Jakub Holakovský (INT), dvě minuty za podrážení. Následoval ho Ivan Pyšek (PRI), menší trest za podrážení a nakonec jsme přivítali i Petra Janouška (PRI), tentokrát za hákování. První branka padla v probíhající osmé minutě, Kdy Štěpán Váňa dostal nahrávku přímo před bránu a nakonec zakončil do pravé části brány. Body za asistence si připíšou kapitán Matyáš Poloch a Jakub Holakovský. O minutu později však Přírodověda vrátila úder! Kapitán Týmu Jiří Brabec zajišťuje vyrovnaný start druhé třetiny, z nahrávky Matěje Votrubce!

První branka v druhé třetině padla až v osmé minutě. Kapitán týmu Intelsolu, Matyáš Poloch z nahrávky Jakuba Holakovského, přivádí svůj tým do vedení 2:1. Ve čtvrté minutě zvyšoval skóre Tomáš Hájek (INT), sám bez asistence. Snížit skóre se podařilo ve třetí minutě, Jan Bureš skóroval z nahrávky kapitána Jiřího Brabce! Přírodověda ale do třetí třetiny už ve vyrovnaném skóre nepůjdou. Stav po druhé třetině 3:2.

Ve třinácté minutě proběhlo trestné střílení, kvůli hákování Michala Šíry (INT). Přírodovědě se však trestné střílení nepodařilo proměnit. Přírodovědě se už Provazníka v bráně Intelsolu nepodařilo prostřelit. Za to Intelsolu se ještě dařilo. V desáté minutě zvyšoval skóre Štěpán Váňa, sám bez asistence. O půl minuty později skóroval Dominik Hula, který proměnil nahrávku Tomáše Barneta. Poslední branka padla v páté minutě! Zápas ukončil Lukáš Jankovič, Kterému nahrával Dominik Hula. Konečný stav utkání 6:2!