Dvě tréninkové organizace proti sobě ve strhujícím zápase!

06.11.2019

Bartek 2 góly, Šnebergr gól (HTP) Klečka 2 góly, Hybner 1+1 (EHT)

Dvě tréninkové hokejové organizace na jednom ledě proti sobě! Na tento zápas jsme byli velice natěšení a konečně známe výsledek! Nemusím asi říkat že to byl boj do posledního okamžiku a obou týmům dal tento zápas zabrat. Výborní střelci a obránci nechyběli ani v jednom z týmů. Hokejové tréninky Praha jsou s námi již od začátku soutěže a prohráli všeho všudy asi tak čtyřikrát za celou tu dobu. Proto smekáme před každým týmem kteří dokážou porazit naše šampiony. První branka patřila HTP, v probíhající třinácté minutě. Martin Šnebergr otevřel skóre z nahrávek Ivana Dunchanky a Štefana Kutláka. V osmé minutě odpověděl kapitán týmu EHT Adam Klečka! Který skóroval z nahrávek Miroslava Erbrta a Luďka Škopa. Dorovnávali tak na 1:1. V probíhající šesté minutě Kalashnikova v bráně HTP opět prostřelil kapitán Adam Klečka který mu poslal puk do pravého horního rohu, přivádí tak svůj tým do vedení 2:0, z nahrávek Aleše Hybnera. Do druhé třetiny se však šlo s vyrovnaným skóre! Ve čtvrté minutě posílá puk za záda Havla, Martin Bartek, který proměnil nahrávky Marka Pribuly. Stav po první třetině 2:2!

Minutu po odstartování druhé třetiny přivádí Elite Hockey do vedení Tomáš Klouda, který zpracovala  a proměnil nahrávku Jana Klečky. Ve dvanácté minutě jsme poprvé otevírali dveře trestné lavice. Lukáš Ptáček (HTP) dostal dvě minuty za podrážení. Osmé minutě přišla opět dorovnávací branka HTP, Martin Bartek, sám bez asistence srovnává na 3:3. Ve druhé třetině už žádná branka nepadla. Přišlo jen vylučovaní a to na obou stranách. Tak se šlo rozhodnout do třetí třetiny!

Třetí třetina už z velké části musela běžet na hrubý čas, kvůli časové tísni.... Po první minutě třetí třetiny zamířil na trestnou lavici Martin Šnebergr (HTP), dvě minuty za vysokou hůl. Tato přesilová hra byla velmi útočná a Kalashnikov si připsal spoustu zákroků, svůj tým však zvládl podržet a EHT tak neoslavují branku v přesilové hře. Vítězná branka Elite Hockey přišla v desáté minutě! Do konečného vedení svůj tým přivádí Aleš Hybner, kterému nahrával Luděk Škop! Poslední událost do zápisu se stala v osmé minutě kdy za nedovolené bránění jsme na trestné lavici přivítali opět Martina Šnebergra... Chtěli jsme dát HTP šanci dorovnat a tak jsme poslední dvě minuty měli v plánu zastavovat, ty se však hráli bez přerušení. Konečný stav utkání 4:3!!!