Napínavý zápas mezi Wolves a Roosters, končí dvěma body pro Kohouty.

04.11.2019

Kobilka gól, Homolka asistence (WLA) Krejčík 2+1, Novák 47 zákroků (RST)

Zápas sice byl ostřejší ale velmi napínavý, takový jaký nám poslední dobou Wolves přinášejí. Jiří Novák v bráně Kohoutů opět ukazoval neuvěřitelné zákroky a hlavně jeho zásluhou slaví Roosters vítězství! Neuběhlo ani půl minuty a Kohouti už oslavovali branku! Filip Krejčík skóroval z nahrávky Petra Georgieva, tak otevíral skóre na 1:0. V první třetině už nikdo neslavil naopak. Přišli dvě vyloučení! První dostal dvě minutu za sekání, Martin Nekula (RST). A v sedmé minutě, Jan Kobilka (WLA) dostal dvě minuty za držení. Žádná přesilová hra však nebyla proměněna. Stav po první třetině 1:0.

Uběhla teprve minuta a půl a na trestné lavici mířil další hráč. Štěpán Šonka (RST) dostal dvě minuty za napadení. Trest si ale odseděl omylem za svého spoluhráče. Oslabení zvládli Kohouti perfektně a Vlci tak dorovnávací branku neslavili. V probíhající desáté minutě však Kohouti měli důvod slavit. Kapitán týmu Tomáš Staněk prostřelil Kucarova v bráně Vlků, z nahrávky Filipa Krejčíka. Chvílí na to přinesl protiútok vytouženou branku i Vlkům! Jedinou branku svého týmu střelil Jan Kobilka, který skóroval z nahrávky Marka Homolky. Novák ale dlouho debatoval o tom že gól byl do brány kopnutý.. Rozhodčí kopnutí nezpozoroval a gól uznal. Ve druhé třetině padla i poslední branka Kohoutů! Opět střelec Filip Krejčík zvyšuje na končených 3:1, z nahrávky Miloše Kohla.

Ve třetí třetině bylo jen hodně vyloučení, ke konci zápasu se dokonce udělil osobní trest, který dostal Marek Homolka za nesportovní chování. V posledních minutách jsme měli na trestné lavici hned tři hráče Vlků. K jejich štěstí už ale žádnou branku nedostali.