Vyrovnaný zápas od začátku až dokonce, však skončil dvěma body pro Car-Back!

06.11.2019

Voslař gól, Štefan gól (CAR) Zámečník 1 gól (ALI)

Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný. Obou týmům nechyběl útok na bránu, golmani avšak pohotově reagovali a hlavně díky tomu nepadla v první třetině žádná branka... Proběhlo jen jedno vyloučení Štěpán Čermák (ALI) dostal dvě minuty za podrážení, avšak přesilová hra nedopadla jak si Car-Back představoval. Stav po první třetině 0:0.

Ve druhé třetině padly dvě branky! To ale až ke konci druhé třetiny, tak moc to byl vyrovnaný zápas. V posledních třech minutách utkání skóroval Pavel Zámečník, hvězda týmu Alligators, sám bez asistence tak otevřel skóre na 1:0. Po půl minutě však přišla dorovnávací branka! Tomáš Voslař jeden z nejlepších střelců Car-Backu zajistil skóre 1:1 z nahrávky Luboše Turka. 1:1 je konečný stav po druhé třetině.

Teprve po půl minutě odehrané ze třetí třetiny Car-Back střelilo svou vítěznou branku! Marek Štefan zajišťuje vítězství svého týmu. Car-Back v této třetině mělo lehčí úlohu než Aligátoři. Museli si pouze udržet vítězství a i přes veškerou snahu celého týmu Aligátorů, se jim to podařilo. Konečný výsledek utkání 2:1.