Výsledek 6:2 pro Žraloky zůstává i přes nečekaný odchod Drink Teamu po druhé třetině.

06.11.2019

Makovský 2+1, D. Fabián 1+1 (ZRA) Štryncl 2 góly, Zlatohlávek asistence (DRT)

Zápas který měl jen dvě třetiny, jelikož se podle všeho zranil golman Drink Teamu Roman Príhoda a Drink Team odmítl pokračovat v zápase. Prý kvůli tomu aby je hráči Žraloků nezmrzačili. Za organizaci můžu říct pouze že hra mi agresivní nepřišla a bylo nám líto že se zápas nemohl dokončit. Po pěti odehraných minutách první třetiny jsme otevřeli dveře trestné lavice, Jiřímu Hlinkovi (ZRA), který dostal dvě minuty za podrážení. Žraloci však k brance měli spoustu šancí i v oslabení a dokázali na Príhodu vystřelit i ve čtyřech. První branka však patřila Drink Teamu! Luboš Štryncl dorážel střelu Jiřího Krejči a otevíral tak skóre na 1:0. Čtyři minuty do konce první třetiny dostal dvě minuty na trestné lavici David Zlatohlávek (nová posila DRT). Přesilovou hru proměnil po půl minutě Jiří Hlinka který skóroval z nahrávky Dominika Makovského a Matěje Špačka. Stav po první třetině 1:1.

V probíhající třinácté minutě druhé třetiny padla druhá branka Žraloků. Sám bez asistence skóroval Jan Souček. Minutu po něm prostřelil Príhodu Dominik Makovský, kterému nahrál Jakub Zelenka. Druhá a poslední branka Drink Teamu padla v probíhající dvanácté minutě, bod si zapíše Luboš Štryncl, který zpracoval nahrávku Davida Zlatohlávka. Po té padly další tři branky Žraloků které střelili David Fabián, Pavel Koš a Dominik Makovský. Po této třetině zápas skončil takže výsledek 6:2 byl konečný.