Derby mezi Wolfpackem a Wolves B, skončilo remízou!

04.11.2019

Seidl 1+1, Hora gól (WLB) Michal Sup dva góly (PWP)

Derby, na které se těšili jak organizátoři tak i týmy a nemluvě o velké spoustě fanoušku které přišli podpořit své týmy. Po necelých dvou minutách po startu zápasu, dostala hráčská lavice Wolfpacku dvě minuty na trestné za příliš mnoho hráčů na ledě, trest si odseděl Dominik Švarc. Přesilová hra však Wolves branku nepřinesla. Po tomto prohřešku byly síly opravdu velmi vyrovnané a golmani na obou stranách dělali co mohli aby puk neskončil za jejich zády a taky se tak stalo. V posledních čtyřech minutách první třetiny jsme na trestné lavici přivítali Martina Seidla (WLB) který dostal dvě minuty za vysokou hůl. Wolves střelili gól v oslabení, který k jejich smůle rozhodčí neuznal kvůli hráči umístěném v brankovišti. Protiútok však přinesl branku Wolfpacku! Michal Sup sám bez asistence tak využivá přesilovou hru a otevírá skóre na 1:0. Minutu a půl do konce se stal incident kvůli kterému hráč Wolves, Daniel Benák opustil zápas. Sprosté protesty vůči rozhodčímu který mu písknul úmyslný ofsajd ho nejdřív stál osobní trest, nadávky však pokračovali proto rozhodčí rozhodl že Benák opustí zápas. Stav po první třetině 1:0.

Minutu a pár vteřin po odstartování druhé třetiny Jakub Hora (WLB) dorovnával skóre! Dorážel střelu Martina Seidla která se odrazila do horní tyčky, Jakub Hora však pohotově zareagoval a slavil tak bod. Ve dvanácté minutě dostala hráčská lavice tentokrát Wolves, trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který si odseděl Josef Švec. Přesilovou hru po půl minutě proměnil, Opět sám bez asistence Michal Sup. V sedmé minutě však Wolves opět dorovnali! Martin Seidl z pomoci nahrávky Zdeňka Urbánka prostřeluje Pařízka a zajišťuje skóre 2:2. Po té přišla pouze řada vyloučení které žádnou branku nepřineslo.

Třetí třetina byla ostřejší, vedla jen řada vyloučení.. která ani jednomu týmu nijak neprospěla a žádná branka nepadla. I přes podporu fanoušků na tribunách. Týmy však můžou slavit bod který si každý z nich odnáší. Těšíme se na odvetu.