Lvíčata převálcovali Tornádo!

04.11.2019

Netík 3+1, Kafka 1+5 (LEV) Bartoš 1+2, Matoušek 1+1 (TOR)

V první třetině se zdálo že zápas bude vyrovnaný a proti první lajně Lva, kde se nacházel jak Netík tak i Broš, byla nastoupena opravdu nejsilnější sestava Tornáda. První branka patřila právě první lajně Tornáda! Jiří Jakeš prostřelil Pazderu z nahrávky Romana Matouška a Martina Bartoše. Minutu na to však protiútok vedený Patrem Urbanem přinesl Lvu dorovnání na 1:1 Po šesti minutách Michal Broš přivedl Lvíčata do vedení 2:1. Následovalo vyloučení Miloše Kohla (TOR). Oslabení však obránci Tornáda zvládli a Lvy tak branku neslavili. Poté však padli další dvě branky! Jedna Lvů, kde si bod připíše Ondřej Křivský který skóroval z nahrávek Petra Kafky a Tomáše Netíka. Po té však přišla ještě branka Tornáda, Martin Bartoš tak snižuje skóre na 2:3, z nahrávek Miloše Kohla a Michala Peci. Výsledek 3:2, však zajistil Cassius v brance Tornáda, nebýt jeho výsledek by byl o moc horší. V první třetině vychytal 17 střel zatímco Pazdera pouhých 6 střel. Lvíčata měli mnohem více šancí ke střelbě než Tornádo.

Druhá třetina začala třemi rychlými góly Lvů, které následovali skoro hned po sobě. Body si připíšou Michal Broš, Petr Urban a Tomáš Netík. Opět i v této třetině měl Cassius již od začátku co dělat, v této třetině nachytal rekordních 26 střel. Po té přišel trest pro Miloše Kohla (TOR) který dostal menší trest za hákování Michala Broše. Přesilová hra sice branku nepřinesla, to Lvům však nevadilo, hned po ní totiž střelili další dvě branky. Body si odnese Jakub Mihál a Tomáš Netík. Stav po druhé třetině 8:2.

Ve třetí třetině padly další čtyři branky. Dvě Tornáda a dvě Lvů. Lehké předhánění, však už Tornádu výhru zajistit nedokázalo. První branka třetí třetiny patřila Tornádu, kdy chyba Lvího útočníka na modré zajistila puk kapitánovi Romanu Matouškovi který puk od modré dovezl až do Lví brány. Půl minuty na to skóroval Petr Kafka, nová posila Lvíčat, který střílel z nahrávek Tomáše Netíka a Michala Kušníra. Po té padla ještě branka Michala Peci (TOR) a Tomáše Netíka (LEV). Dva body si odnáší právě Lev, s konečných výsledkem 10:4.