Wolves sehrálo s HTP nejvíce důstojný zápas jaký jsme viděli.

01.11.2019

Tlustý 1+3, Pribula 2 góly (HTP) Homolka gól, Schovánek gól (WLA)

U týmu Hokejových Tréninků Praha, jsme si již zvykli na to že v první třetině je rozhodnuto že vítězi budou oni. V tomto zápase to však nebylo jisté až do třetí třetiny. Ještě jsme s HTP nezažili takto vyrovnaný zápas a co víc, bez potyček a zbytečných faulů. V bránách na obou stranách stáli vynikající golmani, které není vůbec lehké prostřelit a oba dva byli velkou oporou svého týmu. První branka HTP padala po pouhých dvaceti vteřinách. Branku střelil kapitán týmu Marek Plaček, z nahrávek Jiřího Tlustého a Martina Kupce. Po té však Vlci zabrali a podařilo se jim skóre srovnat v probíhající deváté minutě kdy Kalashnikova prostřelil, Matyáš Schovánek. Po té přišlo vyloučení ze strany Vlků, oslabení však zvládli bravurně a dokonce i párkrát vedli protiútok. Do vedení HTP přivedl ve třetí minutě Karel Jeníček. Který tak střelil poslední branku v této třetině. Stav po první třetině 2:1.

Ve druhé třetině nepadla žádná branka a to jen díky vynikajícím výkonům golmanů, který nepustili žádnou střelu. Přišlo pouze vyloučení kdy střelec dorovnávacího gólu Matyáš Schovánek (WLA) dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra však HTP opět nevyšla.

Až ve třetí třetině se rozhodlo. HTP už si dávalo mnohem větší pozor na protihráče. Po dvou odehraných minutách ze třetí třetiny dorovnával Petr Hrubant z nahrávky Jana Kobilky, branka po které přišlo velké slavení se hned obrátilo ve smutek. V deváté minutě přivádí HTP do vedení Marko Pribula, který skóroval z nahrávky nové posily Antonína Jelínka a Ivana Dunchanky. O dvě minuty později svitla Vlkům naděje když Mirek Remeň dostal dvě minuty za zdržovaní hry. Místo ale branky v přesilové hře, přišla branka v oslabení! Jiří Tlustý tak zajišťuje dvou gólové vedení. Poslední branka padla minutu do konce, střelec Marko Pribula tak uzavírá skóre na konečný výsledek 5:2.