Gastoni v klasik divizi válejí! I tento zápas proti Spiders pro ně končí vítězstvím!

31.10.2019

Bogola hattrick, Borna 2 asistence (ICE) Krijt 2+2, Hausl 1+2 (GAS)

I na výsledek utkání, Spiders odehráli s Gastonama důstojný zápas. Bogola opět zaválel a nastřílel Gastonům Hattrick! Bohužel čtyři branky jim nestačili ani na remízu.. Proto odchází bej jediného bodu. Hned po odstartování první třetiny se prosadil kapitán týmu Matyáš Hájek, který prostřelil Staška, jehož včerejší výkon i přes sedm branek shledáváme jako obdivuhodný a tým velmi podržel. První třetina se nám zdála poněkud vyhrocená a nechybělo ani pár vyloučení. První dvě minuty dostal Matyáš Krijt (GAS) za faul kolenem. Tato přesilová hra však nepřinesla Pavoukům branku. Po druhé brance Gastonů, kdy skóroval produktivní Kryštof Benka přišlo další vylučovaní, tentokrát na obou stranách. Hra 4 na 4 přinesla gól opět Gastonům, bod si připíše předtím trestaný Matyáš Krijt. Po této brance však vedla potyčka která vedla k dalšímu vylučování, opět na obou stranách. Hra však pokračovala 5 na 5. Další dvě branky padly ke konci první třetiny, skóroval Zdeněk Paclt a Ondřej Hausl. Stav po první třetině  5:0.

Druhá třetina patřila Pavoukům kdy se jim podařilo střelit dvě branky. Kdo jiný než jediný střelec svého týmu je mohl střelit než Tomáš Bogola. V obou případech si asistenci připíše Jan Borna. Gastonům se v této třetině nepodařilo Staška prostřelit, i přes mnohé šance které měli. Stále ale měli tří gólový náskok takže je to příliš trápit nemuselo. Stav po druhé třetině 5:2.

Ve třetí třetině Tomáš Bogola dokončil Hattrick, před tím však padla šestá branka Gastonů, kterou střelil Tomáš Procházka z nahrávky Matyáše Krijta. Branka se jim povedla střelit v oslabení kdy na trestné lavici seděl spoluhráč Václav Vejvoda za nedovolené bránění. Po té přišlo další vyloučení ze strany Gastonů, Pavouci však přesilovou hru v branku neotočili. Konečný stav utkání 7:3.