Domynos válí a ani Roosters jim nestačili

29.10.2019

Borovský a Schiefner 1+1 (oba DOM) / Bém a Koláčný po gólu (oba RST)

První třetina byla velmi vyrovnaná s hokejem nahoru dolu. Hráči Domynos měli několik šancí konkrétně Borovský, ale gólman RoostersNovák stál proti tomu, aby se měnilo skóre. Nakonec v 5. minutě dal hráč Marek Borovský gól (asistence Martin Schiefner). poté se opět hrálo nahoru dolů.v 7. minutě byl vyloučen hráč roosters (Jiří Bém), ale Domynos tuto šanci nevyužilo.

Ve druhé třetině se hrálo opět nahoru a dolů, ale místo gólu jsme viděli pouze vyloučení. Ani  jedna z přesilových her ovšem nebyla využita. Brankář Novák se vytáhl proti nájezdům Borovského a minisouboj vyhrál 2-0. V poslední minutě byl ještě vyloučen hráč Roosters (Ondřej Tichý)

Ve 3.třetině už začaly padat góly a to konkrétně při přesilové hře kdy na
konci druhé třetině byl vyloučen hráč Ondřej Tichý a Domynos využilo svojí přesilovou hru. Martin Schiefner to vzal na sebe a vstřelil gól na 2:0. chvíli poté Domynos přidal svůj 3. a nakonec vítězný gól konkrétně Miroslav Sommer, nahrával Peter Slavkov. Opět byla šance za
šancí, ale golmani byli proti inkasování. v 36. minutě zvyšoval na 4:0 Marian Šťastný po nahrávce Marka Borovského. Ve 37. minutě se prosadili i hráči Roosters- Jiří Bém překonal bankéře domácích Marka Neumanna, který tím přišel o čisté konto. Minutu a půl před koncem byl ještě vyloučen hráč týmu Domynos a Roosters svojí přesilovou hru využili. Korigovali konečný stav utkání na 4:2. Z Tipsport arény se s vámi loučím