Roosters v posledních vteřinách utrhli remízu! Sršni tak odchází pouze s bodem.

24.10.2019

Bil Hattrick, Kutlák 1+2 (SRS) Černý 3+1, Ciesarik 3 asistence (RST)

Hned po půl minutě utkání už si Sršni prosazovali svou. S jedním z nejlepších týmů z naší soutěže odehráli parádní utkání, který nikdo z nás nečekal. První branku dorážel Tomáš Bil, hvězda dnešního utkání. Dorážel střelu produktivního, Mária Ábela. Po čtyřech uplynulých minutách Tomáš Bil opět prostřeluje Nováka v bráně Kohoutů. Po dlouhém utočení, které se jim vyplatilo střílí druhou branku. Body za asistence si připíše Mário Ábel a Miloš Kutlák. Pak se ale Kohouti probudili! V probíhající šesté minutě prostřeluje Myslila, Maroš Blahovec, který tak proměňuje nahrávky Petra Ciesarika a Ondřeje Černého. Po deseti vteřinách si zahráli Sršni přesilovku, Tomáš Tichý (RST) dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra však Sršňům nevyšla podle plánu. Kohouti střílejí branku v oslabení! Ondřej Černý si tak dorovnává skóre na 2:2 z nahrávky Petra Ciesarika.

Po dvou odehraných minutách druhé třetiny střílí Tomáš Bil (SRS) hattrick! K tomu mu vypomohly nahrávky, Roberta Semíka a Miloše Kutláka. Zvyšovali tak opětovné vedení 3:2. To však vydrželo jen čtyři minuty. Ondřej Černý zajišťuje vyrovnaný stav 3:3! Bod za asistenci si připíše Petr Ciesarik. V páté minutě dostal Mário Ábel (SRS) dvou minutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Viktor Myslil v bráně sršňů však svůj tým podržel a přesilová hra tak zůstala bez branky.

Po necelých dvou minutách ze třetí třetiny rozhodčí posílá dalšího hráče na trestnou lavici! Jakub Wurzel (SRS) dostal dvě minuty za zdržování hry. I v této přesilové hře však Myslil vychytal všechny útoky Kohoutích útočníků! V probíhající deváté minutě přivádí Sršně do vedení Miloš Kutlák který skóroval z nahrávky Jiří Kašuba. Sršni už skoro oslavovali vytoužené vítězství! Když vteřinu před velmi hlučnou sirénou padla dorovnávací branka Kohoutů! Kterou následovala velká oslava a skákání spoluhráčů jeden na druhého! Bod Kohoutům zajišťuje Ondřej Černý, který tak dovršuje svůj Hattrick! Bod za asistenci si připíše Miloš Kohl! Konečný stav utkání 4:4.