Těsný zápas 30 minut pak Vlci odešli a Tréninky si připsaly výhru

24.10.2019

Reiss jediný střelec WLA / Peťovský ve formě 2 góly (HTC)

Tréninky se po pomalejším začátku chytli a tím že zvládli závěr zápasu s Vlky na výbornou připisují si třetí výhru v řadě. Wolves A ztratili sílu a nezvykle vysoko prohráli.

První třetina začala v duchu kvalitního hokeje. Oba týmy naprosto vyspělý styl hokeje. Ozdoba  amatérské soutěže, málo chyb, přesné nahrávky, rychlé bruslení z obou stran. Wolves ale prvních 10 minut zápasu dominovali. Rančák v brance HT musel čelit velmi dobrým pokusům. V prvních deseti minutách hry se přerušovalo pouze dvakrát, zápas plynul velmi svižně. Převahu Wolves ze začátku zápasu přetavil do gólů Reiss. Velmi aktivní hráč, menší postavy, ale skvěle obratný na bruslích. Využil přistrčení za obranu a dostal se z levého kruhu před brankaře a vykláněčkou do forhandu překonal Rančáka. Tréninky měly trochu problém prostoupit skrz opět velmi dobře organizovanou obranu Wolves a až v těsném závěru se dostali do šance. Kucarov nebyl příliš v permanenci čelil v první třetině jen 6ti střelám a tu šestou nezastavil. Jícha, využil dobré práce Tomy a Ptáčka a srovnal stav.

Ve druhé části se změnil obraz hry. Wolves stále skvěle pečlivě bránili velké hvězdy Tréninků. Ale už se dostávali o něco méně do útočného pásma než v první třetině. HT se zvedli na vhazování a tak měli více kotouč na holi právě oni. Wolves přesto stále mířili dobře na bránu, ale Rančák chytal skvěle. A to i v přesilové hře, kterou sehráli slušně Vlci, ale gól nepřišel. Už i Kucarov měl hodně práce a proti Ptáčkovi, Šturmovi i Koudelkovi vytáhl skvělé zákroky. Bohužel pro něj a jeho tým v závěru třetiny obdržel podruhé Carvan se trefil. Není častým střelcem HT ale prosadil se a dal klíčový gól zápasu na 2:1.

Třetí třetina byl naprosto odlišná od dvou prvních částí zápasu. "Hátéčka" se najednou dostali do pohody a z operací v útočném pásmu byli nesmírně efektivní. Najednou to začalo do branky padat a Wolves najednou nevěděli co si počít. Wolves totiž dnes střelecký den prostě neměli. Goalhorn, který byl v tomto zápase poprvé na zkoušku testován, se tedy ve třetí třetině rozezvučel mnohokrát. Toma poslal svůj tým do dvougólového vedení. Přesilovku využili velmi rychle Tréninky a už to šlo pak snadno. Tauš, Peťovský a Koudelka dali branky kterými navyšovali skóre na konečných 7:1.
Skvělý zápas zahrál určitě již potřetí za sebou Rančák a stává se klíčovou postavou HT. Obrana HT od druhé třetiny také velmi dobře. Voska si také vysloužil ocenění pro nejlepšího hráče zápasu. Na druhé straně smolný zápas pro brankaře Kucarova. Opět aktivní Reiss ale i Študent ale scházela efektivita. V obraně Vlků zahrál a také získal ocenění Schovánek, který především v prvních dvou třetinách zamezil hvězdám HT se vůbec dostat do útoku.