Car-Back nasázeli Baditosu hned deset branek a to bez mrknutí!

01.11.2019

Vlček 2 góly, Foret asistence (BDT) Polinský 2+2, Vlastník 2 góly (CAR)

V tomto zápase měli oba golmani co dělat! Avšak Car-Back má opravdu velice skvělé střelce! Na straně Banditosu, k jejich smůle chybělo zakončení. První třetina začala vyloučením. Nově nominovaný kapitán týmu Jiří Půlpán dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra se podařila proměnit, Tomáši Polinskému. Bod za asistenci u přesilového gólu si připíše Filip Hurda. Po té padla už pouze jedna branka, která patřila Car-Backu. Stav po první třetině tak končí skórem 2:0.

Druhá třetina se avšak už více rozjela. Jako kdyby Car-Back zjistil jak na Banditos a kde mají slabiny. Střelili hned pět branek, za které si individuální body připíše například Filip Hurda, Zdeněk Novotný či Tomáš Voslař. Pouze jediná branka padla ze strany Banditosu, branka kterou střelil hráč který si bohužel nepřipíše zásluhy ani individuální body jelikož měl dres svého spoluhráče a nepřihlásil se o změnu. Proto bod náleží majiteli dresu Janu Vlčkovi. Stav po durhé třetině 7:1.

Další čtyři branky padly ve třetí třetině. Pouze jedna patřila Banditosu.. Zásluhy si opět připíše Jan Vlček i když on branku nestřelil. Ale asistence byla v pořádku a za tu získává bod aktivní Martin Foret. Za branky ve třetí třetině si z týmu Car-Back odnáší individuální body například Tomáš Polinský nebo opět Tomáš Voslař. Končený stav utkání 10:2.