Gastoni nasbírali spoustu individuálních bodů v zápase proti Alligators

31.10.2019

Zámečník gól, Polesný asistence (ALI) Benka 3+3, Svoboda 4+3 (GAS)

Už od první třetiny se Gastonům dařilo více se probojovávat do svého útočného pásma a dávali obráncům Aligátorů pořádně zabrat. V této třetině padlo hned pět branek a pouze jedna patřila Aligátorům a byla také jejich poslední. První branka padla po pouhých patnácti vteřinách kdy kapitán týmu Gastonů, Matyáš Hájek ukázal proč je vlastně kapitánem. Z nahrávky produktivního Kryštofa Benky tak otevíral skóre na 1:0. Aligátorům svitla naděje v momentě kdy střelili branku za skóre 2:0, to ale ještě nevěděli co bude následovat. Jedinou branku se podařilo střelit Pavlu Zámečníkovi, který proměnil nahrávku Michala Polesného. Po té však Gastoni střelili další dvě branky a to rozhodně nebyli poslední góly. Stav po první třetině 4:1.

Další čtyři branky padly ve druhé třetině. První padla opět po pár vteřinách po odstartování... Bod si připíše Kryštof Benka, který skóroval z nahrávky, hvězdy zápasu Davida Svobody. I když pak Aligátoři dostali další tři branky, bojovali dál a nechtěli to za žádnou cenu usnadnit svým soupeřům. Ke konci druhé třetiny přišla i řada vyloučení, v přesilové hře však žádná branka nepadla. Stav po druhé třetině 8:1.

Některé z trestů pokračovali i ve třetí třetině.. Hru 5 na 4, kvůli Ondřeje Pence (ALI) , proměnil Leoš Rak, který zpracoval a proměnil nahrávku spoluhráče, Jakuba Novotného. Aligátoři se poučili a žádné další vyloučení už neproběhlo. Za to branky padaly ve velice krátkém čase a padlo jich dalších pět. Ze třetí třetiny si tak odnáší body například Kryštof Šimek či Luboš Vondráček. Konečný stav utkán 14:1.