Silná sestava Lva pokořila Jokers

23.10.2019

Lukaštík 2 góly, Přibyl 1 PPG (oba JOK) / Mihál 5 bodů, Hudler a Netík 4 body (všichni LEV)

Jokers umí i proti silným soupeřům, ale Lev byl tento večer v pohodě a využíval každou možnost na vstřelení branky.

Zápas začal velmi vyrovnaně, nad očekávání Žolíci měli více šancí v úvodu, než se Lvi dostali do tempa, tak Koňák v brance zastavoval slušné střely Lukaštíka a Zadražila. Ale pak se rozjel svým typickým způsobem Netík a poslal Brošovi skvělou nahrávku a Lev vedl 1:0. Jokers však poctivě bránili pro Lev bylo složité přejít až před brankaře. Ale podařilo se v to Vítovci, který dorazil odražený kotouč z prostoru mezi kruhy. Do konce třetiny ještě střelec Netík rozvlnil síť, když Broše poslal do úniku Procházka a Netík dostal skvělou přihrávku se kterou si poradil. Jokers dostali možnost přesilové hry a překrásnou střelou od modré prostřelili Koňáka kapitán Přibyl. Žolíci se tak vrátili do zápasu za stavu 1:3 nic nebylo rozhodnuto.

Lev ale začal dobře hru čtyři na čtyři. Pěkné rozložení obrany puk z hole na hůl a zakončoval Křivský. V dalším střídání ukázal individuální dovednosti Netík. A Lev postupně navyšoval až na 6:1 to když se prosazoval dravý Mihál. Ale Jokers stále měli snahu zápas dramatizovat a Koňák měl práce opravdu dost. Nestačil na velmi krásnou střelu Zadražila. Lev měl však opdověď Mihál uděla Kaprálkovi pěknou kličku před brankovištěm a opět zvyšoval náskok. Za minutu přidal branku Urban když poslal od modré skrytou střelu, kterou Kaprálka překvapil. Do konce třetiny ale ještě Žolíci šlápli do pedálů. Lukaštík využil přesilovku svého týmu a Cajthaml ještě svou brankou dával naději Jokers že by možná výsledek před poslední částí nemusel být tak hrozivý. Ale pět setin před koncem se prosadil další Lev Havel. 10:5 tedy před poslední části zápasu.

Ve třetí třetině začali hrát Lvi trochu volněji. Přesto přidali další branky a nenechali aby se zápas zdramatizoval. Za zmínku stojí branka Hrstky, který poslal velmi pěknou střelu od modré čáry.

Zápas byl v režii Lva, který měl silnou sestavu. Jokers udělali několik individuálních chyb, které v rozhodujícím momentu dali Lvu možnost skórovat a tak zápas skončil jednoznačným výsledkem. Jokers mají zatím jedinou výhru, pro Lev je to výhra třetí.