Domynos poprvé prohrává! Intelsol si odnáší plné dva body!

23.10.2019

Borovský 2+, Šťastný 1+1 (DOM) Kolář 2+2, Šíra 1+1 (INT)

Poprvé v této sezóně někdo dokázal porazit Domynos. Domynos ale zahájil neuvěřitelný start do sezóny a ujistili nás že nejsou lehkými soupeři. Intelsol měl výbornou sestavu a velice dobře o sobě věděli, to neznamená že na tom Domynos byl jinak, jim však chybělo zakončení. V probíhající deváté minutě dal rozhodčí dvě minuty Filipu Miňhovi (INT) za sekání. V přesilové hře sice Domynos útočili, avšak chybělo právě zakončení. V porbíhající šesté minutě se však zakončit podařilo Josefu Hroboňovi! První střelou kterou zasáhnul Neumanna, zajistil že se puk odrazil od jeho Betonu přímo Hroboňovi na hokejku, druhá střela už však putovala přímo do brány! Bod za asistenci si připíše Jan Kolář. Chvíli před ohlášení poslední minuty padá druhá branka Intelsolu! Bod si připíše Jakub Holakovský, který tak zajišťuje vstup do druhé třetině ve vedení 2:0.

Ve druhé třetině se povedlo i Domynosu zakončit! V probíhající čtrnácté minutě, se prosazuje Marek Borovský, který snižuje na 1:2. V probíhající deváté minutě dostal dvě minuty za podrážení, Radoslav Burgel (DOM). Ani tato přesilová hra však žádnou branku nepřinesla. Sotva pár vteřin po návratu Burgela, se však prosazuje Jan Kolář! Z nahrávky Jiřího Litomiského tak zvyšuje na 3:1. Poslední branka padla v probíhající páté minutě, kdy se podařilo skórovat Vojtěchu Kuldovi! Z nahrávky Jana Koláře tak přivádí do vedení 4:1.

Ve třetí třetině se více dařilo Domynosu, avšak to na výhru nestačilo. První branka padla po dvou odehraných minutách. Marek Borovský prostřelil Strýčka z nahrávky Mariána Šťastného. Snižovali tak skóre na 2:4. Střelbou přes své i protihráče skóroval Marian Šťastný, kterému přihrával Marek Borovský. Skóre 3:4, tak dala naději Domynosu na výhru. V deváté minutě však důraz před Neumannovou bránou vedl k další brance Intelsolu! Bod za branku si připíše kapitán týmu Matyáš Poloch, kterému nahrál Marek Zajíček. Podobná branka padla chvíli na to, když si Neumann myslel že leží na puku, poté zakončoval Jan Kolář do prázdné brány. Bod za asistenci u této branky si připíše Josef Hroboň. Čtyři minuty do konce přišlo další vyloučení! Štěpán Váňa (INT) dostal dvě minuty za vysokou hůl. O minutu a půl později se k němu připojil spoluhráč Filip Miňha za podrážení. Hra 5 na 4 přinesla čtvrtou a poslední branku Domynosu! Tři čtvrtě minuty do konce utkání se prosazuje Petr Fabián z nahrávek Marka Niessnera a Lukáše Vopavy. To však na vítězství už nestačilo. Konečný stav utkání 6:4.