Vyrovnané utkání nakonec končí ve prospěch Banditosu!

23.10.2019

Shejbal gól, Hadáček gól (DRT) Tichý dva góly, Wajtr 1+1 (BDT)

První branka padla v probíhající jedenácté minutě, branka která patřila Drink Teamu! Martin Sýkora prostřeluje nově nastoupeného golmana, Lieslera. Bod za asistenci si připíše Tomáš Sýkora. V probíhající osmé minutě Banditos dorovnává! Z nahrávku Víti Wajtra skóruje, Tomáš Tichý! V probíhající páté minutě však Banditos do vedení přivádí Víťa Wajtr z nahrávky Matěje Pelecha. Vedení jim ale však vydrželo jen do poslední minuty první třetiny! Kapitán týmu David Hadáček dorovnává skóre na 2:2, což je i konečný stav po první třetině!

V jedenácté minutě druhé třetiny, přivádí Drink Team do vedení Drahoslav Shejbal, který skóroval z nahrávek Daniela Smrže a Michala Šefla. Po té však padly hned dvě branky Banditosu! První střelil Libor Jílek, který proměnil nahrávku Jana Vlčka a dorovnal tak na 3:3, Vítěznou branku následně o minutu později střelil Tomáš Tichý, který skóroval z nahrávky Jana Švejkara! Stav po durhé třetině 4:3! Což byl také konečný stav utkání.

Ve třetí teřtině už padlo pouze vyloučení... ani jeden tým už nezakončil žádný svůj útok a tak Banditos slaví vítězství!