Tornádo ztrácí zápas ve druhé třetině s Vlky A

20.10.2019

Hrubant, Mazánek, Homolka 2 góly (WLA) / Hemr hattrick (TOR)

Zápas vyrovnaný od začátku do konce bojovný hokej plný skvělých kombinací. Zvrat ve druhé části však rozhodl o výhře Vlků

Překvapivý strat zápasu, kdy lepší pohyb a nadšení projevovali hráči Tornáda. Především mladičký Kuracina, ale zkušený Hemr hráli výborně hned od úvodu. Hemr také otevřel skóre. A Tornádo se zdálo na koni, Hrubant sice srovnával, ale stále byla aktivita a šance na straně Tornáda. Jurašík se musel hodně otáčet, ale chytl svou šanci jedničky v tomto zápase za dobrý konec. I když Kuracina ho překonal podruhé a opět tak poslal Tornádo do vedení. Následovala využitá přesilovka. Homolka  se trefil a bylo vyrovnáno. Přesto se ještě jednou zavlnila v první třetině za zády Jurašíka síť. Matoušek dal třetí gól Tornáda.

Vedení tak po první třetině na straně Tornáda a nad Vlky se pomalu začaly stahovat mračna. Hemr totiž přidal další gól a posílal Tornádo již do vedení 4:2.  Tornádo bylo dravější v zakončení. Pak ale tahoun Kincl snížil a najednou se Vlci chytli. Mazánek dal dva góly rychle za sebou. A rázem byl obrat na světě. Vlci do konce třetiny ještě pokračovali dali další dvě branky. Byl to smrtící obrat a ukázka, že nepanikařit je klíč k dobrému výsledku i když se zdá zápas ztracený.

Ve třetí třetině rychle po začátku zvýšil aktivní Reiss který měl pak ještě ke konci třetiny šanci z nájezdu, ale neproměnil, ztroskotal na Belovovi v brance Tornáda. Zápas nakonec skončil výhrou Wolves A a to především díky skvělé druhé třetině.