Lenovo po dlouhé době zpátky na Icerinku a hned si odnášejí dva body za vítězství nad Vlky!

07.11.2019

Kaňovský 2+3, Krejčí 1+3 (LNV) Křížek 2 góly, Kučera dvě asistence (WLB)

Lenovo se sice sešlo v malém počtu a i na led dorazila většina pozdě, takže neměli ani moc prostoru pro rozbruslení ale i přes to odchází domů jako vítězný tým. Vlkům se v poslední době moc nedaří, co se týče alespoň Classik divize. Sezona však ještě nekončí a my očekáváme jejich vzestup. V probíhající čtrnácté minutě otevírají Vlci skóre, Pavel Golis, sám bez asistence prostřeluje Hájka a zajišťuje tak skóre 1:0. V desáté minutě však Miroslav Jungmann dostal nahrávku před bránu od Vinci Krejčího a dorovnání bylo na světě. O dvě minuty později Lenovo do vedení přivádí Vinca krejčí, který backhandem zakončil nahrávku Šimona Kaňovského. Po té jsme otevírali dveře trestné lavice, Jiří Půlpán (LNV) dostal dvě minuty za sekání. V páté minutě zvýšil skóre Lenova, Lukáš Báča který prostřelil Remiše z nahrávky kapitána Jana Rejmona. Poslední branka padla tři čtvrtě minuty do konce první třetiny kdy se prosadil Šimon Kaňovský. Stav po první třetině 4:1 pro Lenovo.

Druhá třetina začala vyloučením, kapitán týmu Martin Křížek (WLB) dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovou hru se podařilo proměnit nejproduktivnějšímu hráči Lenova, Šimonu Krňanskému, který skóroval z nahrávek Vinci Krejčího a Miroslava Jungmana. Na branku odpověděl kapitán Vlků, Martin Křížek, který tečoval střelu Filipa Šedivého. Po té přišla řada čtyř vyloučení, které však žádnou branku ani jednomu týmu nepřineslo. V probíhající třetí minutě druhé třetiny dostal Filip Šedivý šanci na gól z trestného střílení, které však Hájek vychytal. Stav po druhé třetině 5:2!

Ve třetí třetině padly dvě branky. První padla hned na začátku třetiny a patřila Vlkům, kapitán Martin Křížek proměnil nahrávku spoluhráče Filipa Kučery. Vítězství už jim to však přinést nemohlo. Poslední branku střelil v osmé minutě vedoucí týmu Lukáš Báča, kterému nahrával Jiří Půlpán. Konečný stav utkání 6:3.