Ischoev potopil Aligátory šesti góly

17.10.2019

Vecko, Polesný, Soukup 1+1 (všichni ALI) / Ischoev 6+3, Šťastný 2+3 (oba KOS)

Nezastavitelný Ischoev značnou mírou pomohl svému týmu Kosti k vysoké výhře nad Aligátory.

Kosti jsou zatím jasný lídr Klasik divize a proti nim Aligátoři kteří zatím na své nejlepší výsledky určitě čekají. A tak dle předpokladů začal zápas velmi rychle vedením Kostí, dvě branky v krátké sledu dali hvězdy Kostí Ischoev a kapitán Šťastný. Vypadlo to že to půjde vše nesmírně hladce, ale i Aligátoři vycenili své zuby, jmenovitě Vecko přetavil snahu v první branku. Pak však Ischoev dosáhl na svůj hattrick hned v první části hry. A nebylo to vše do konce třetiny jich stihl nasázet pět. Polesný za Aligátory sice snižoval skvělým výpadem 2 na jednoho a dokázali překonat Hadrbolce, ale po první třetině bylo na ukazateli skóre 7:2 pro Kosti.

Hezkým gólem začali druhou část Kosti. Skvělá nahrávka Ischoeva do brankoviště kde byl volný Muller a ten jen usměrnil za záda statečného Fausta. Kosti zvolnili a to se hodilo Aligátorům, kteří to sympaticky nechtěli zabalit a zabojovali. A také se jim podařilo rozveselit několik diváků v Holešovicích. Žák s Bínou se trefili a zápas už nebyl úplně tak jednoznačný a tak se koncentrace všech hráčů Kostí vrátila zpět na ledovou plochu. No byly z toho další tři rychlé branky. Bylo jasné že zápas je rozhodnutý a že když do toho Kosti šlápnou dají gól takřka kdykoli.

Ve třetí části bylo více klidu před oběma brankaři. No Faust to určitě v brankovišti Aligátorů ocenil. Zápas byl jednoznačný, především díky vysoké úrovni individuálních dovedností hráčů Kostí. Kteří také kvůli své dobré taktice poráží zatím všechny soupeře. No bude určitě zajímavé zda se tento tým příští sezonu nebude stěhovat do Top Divize, ale sezona je dlouhá a může se stát ledacos. Aligátoři musí zvednout hlavy a s vyrovnanými soupeři získávat body, pak mohou ještě určitě bojovat o slušné umístění pro Playoff.