HTB proměňuje prohraný zápas v remízu! Každý tým tedy odchází s bodem.

18.10.2019

Makovský 2+1, Hořejší gól (ZRA) Kocián gól, Nosko gól (HTB)

Tento zápas byl plný vyloučení, vyloučením tento zápas i začal. Po necelé minutě, dostává dvě minuty na trestné Jiří Hlinka (ZRA) Přesilovou hru však obránci Žraloků zvládli s přehledem. První branka tak náleží právě Žralokům! V probíhající dvanácté minutě se prosazuje Dominik Makovský, který skóroval z nahrávky Martina Češpiva. Stav 1:0, však vydržel jen půl minuty! Michal Nosko proměnil nahrávky Jaroslava Brauna a Petra Voláka. Do druhé třetiny však Žraloci vstupovali stejně ve vedení, když Dominik Makovský v sedmé minutě proměnil nahrávku Jiřího Hlinky, zajistil tak vstup 2:1.

V probíhající čtrnácté minutě opět skórují Žraloci! Na 3:1 skóre zvedá, Jan Souček! Po té přišli tři vyloučení na trestnou se dostal Jan Souček (ZRA), Vojtěch Horálek (ZRA) a Dominik Makovský (ZRA) ani jednu přesilovou hru však nedokázali Hokejové tréninky proměnit. Avšak necelý dvě minuty do konce druhé třetiny se jim přece jenom povedlo zaskórovat! Skóre na 2:3 snižuje Tomáš Císař, který tak proměnil nahrávky Lukáše Zahradníka a Jakuba Najberka. 3:2 byl také končený stav po druhé třetině.

I ve třetí třetině bylo hodně vyloučení, ve dvanácté minutě dostal dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, Tomáš Císař (ZRA) Ani tato přesilová hra však branku HTB nepřinesla. V probíhající deváté minutě po potyčce, tu máme hned dvojité vyloučení za hrubost! Tomáše Císař (ZRA) a Josef Boubín (HTB) Branka padla až po odpykání trestů. Dorovnávací branku střílí Josef Gubáni! V probíhající čtvrté minutě však přichází další vyloučení! Jaroslav Braun (HTB) dostal dvě minuty za podrážení. Po třech vteřinách Žraloci proměňují přesilovou hru a znovu se tak ujímají vedení! Zásluhou Daniela Hořejšího který skóroval z nahrávky Dominika Makovského. Dvě a půl minuty dokonce utkání přišlo další vyloučení! za vražení nahrazení dostal dvě minuty Daniel Hořejší, střelec předešlého gólů. Tři čtvrtě minuty do konce však dostává kapitán týmu Jakub Najberk (HTB) dvě minuty které si odsedí za příliš mnoho hráčů na ledě. Oslabení však HTB přineslo dorovnávací branku! Která jim zajišťuje bod! Lukáš Kocián tak slaví nejen branku!