Domynos je k nezastavení! Poraží Superheroes o osm gólů!

18.10.2019

Pařez asistence, Křivonoska 1 gól (SHS) Borovský 4+1, Niessner Hattrick (DOM)

První branka padla v probíhající třinácté minutě, skóre neotvírá nikdo jiný než nejproduktivnější hráč Domynosu, Marek Borovský! Zmátnul kličkou před bránou Grosse v bráně Superheroes a následně zakončoval do prázdné brány. To byla první a poslední branka v první třetině. V poslední minutě a půl však přišlo vyloučení, Marek Niessner (DOM) dostal dvě minuty za krosček. Hra 5 na 4 však Superheroes nevydržela moc dlouho. Půl minuty do konce zamířil i jejich hráč na trestnou, Aleš Pařez dostal dvě minuty za sekání.

Trest sice pokračoval i ve druhé třetině. V přesilové hře však žádná branka nepřišla. Další branku Domynosu střelil Peter Slavko, který se prosadil z nahrávky kapitána Lukáše Tůmy. Zvyšoval tak na 2:0. Další branka padla po minutě. Marek Borovský který se zmocnil puku ve středním pásmu vyjel na bránu a i přes to že dva obránci byli přímo za ním a i ho dohnali, Borovský stejně zakončil, zvyšoval tak na 3:0. Po té přišlo další vyloučení, Viktor Křivonoska (SHS) dostal dvě minuty za hákování. V této přesilové hře, Domynos přes minutu intenzivně útočil. Superheroes nedokázali puk vyhodit ze svého obraného pásma. Naštěstí pro ně přesilová hra se nezdařila Domynosu zakončit. Další branka přišla v probíhající osmé minutě, dlouhou dobu ještě panovala debata zda to byl gól či nikoli, jelikož Gross puk zalehnul, evidentně ho zalehnul ale když už byl puk za brankovou čárou. Rozhodčí gól uznal, bod si připíše Marek Nissner a asistenci si oslaví Miroslav Čermák. První a poslední branka přišla po půl minutě. Viktor Křivonoska skóroval z nahrávky Aleše Pařeze. Tato branka však z daleka nestačila na vítězství. V probíhající čtvrté minutě opět skóruje Marek Niessner, který střelil rychlou střelu která se odrazila od Grosse přímo jemu za záda! Bod za asistenci dostane Matěj Štibinger. Necelou minutu do konce Niessner oslavuje hattrick!!! Stav po druhé třetině 6:1.

Po odehrané minutě třetí třetiny míří na trestnou lavici Marian Šťastný (DOM) který dostal dvě minuty za držení. V této přesilové hře se však hráčům Superheroes nedařilo dostat se k bráně Domynosu. V probíhající desáté minutě oslavuje i Marek Borovský Hattrick! prostřeluje Grosse z nahrávky Petra Fabiána a zvyšuje tak na 7:1. O půl minuty později skóruje další hráč Domynosu, Martin Schiefner! Zvyšuje skóre na 8:1 z nahrávky Marka Borovského. Tři minuty do konce utkání, padá poslední branka! Opět skóruje Marek Borovský z nahrávky Jana Jíši! Konečný stav utkání 9:1.