Elite Hockey opět vyhrává! Lev odchází domů bez bodu...

18.10.2019

Broš 5 gólů, Křivský 2 asis (LEV) Klečka 3+2, Novák 2+2 (EHT)

Elite Hockey sice v tabulce předběhlo HC Domynos, to ale neznamená že nejsou jedním z nejlepších týmu této sezóny a co zápas to nám dokazují že to myslí vážně, že letos chtějí zlato! První třetina byla velice vyrovnaná a padla pouze jediná branka! A tu střelil kapitán Elite Hockey, Adam Klečka, sám bez asistence, otevřel tak skóre na 1:0 se kterým se šlo do druhé třetiny.

Ve druhé třetině padlo mnoho branek, z vyrovnaného zápasu se stával zápas jasný. Padlo hned 13 gólů. První branka teprve po první odehrané minutě kdy skóre na 1:1, dorovnal Michal Broš za pomoci nahrávky Martina Havla. To ale vydrželo pouze do jedenácté minuty kdy do vedení Elite opět přivádí, Tomáš Kubišta. O osmnáct vteřin později však Lev opět dorovnává, zásluhu si připíše Pavel Hudler, který skŕoval rychlou střelou po ledě a trefil se nově nastoupenému golmanovi Elite, Romanu Remešovi, přímo mezi betony. Popůl minutě se však Elite opět ujímá vedení, na 3:2 zvyšuje skóre Petr Novák, z nahrávek Jáchyma Suchánka a Martina Gramlici. Po necelé minutě se však skóre Elite opět zvyšuje! Jindřich Obadal, zpracoval nahrávku Tomáše Kubišty a zvedá skóre na 4:2. Po další minutě však střílí pátou branku! Bod si připíše Luděk Škop. Neuběhla ani minuta a další branka je na světě! Tentokrát však patří Lvům. Martin Havel proměnil nahrávky Pavla Hudlera a Ondřeje Křivského. Snižovali tak na 3:5. Po sedmi vteřinách však kapitán týmu Adam Klečka střílí šestou branku! Po dvaceti vteřinách skóruje další hráč Elite, Jindřich Obadal, proměňuje nahrávky Martina Gramlici a Petra Nováka, zvedají tak skóra na bezpečných 7:3. Po další půl minutě vyjel Petr Urban, sám na Remeše a prostřeluje ho! Snižuje tak na 4:7. Uběhla pouze minuta a Michal Broš opět snižuje skóre! Na 5:7 snižuje z nahrávek kapitána týmu, Jiřího Šimka a Ondřeje Křivského. Na tří gólový náskok však skóre zvedá Petr Novák, jen po pěti vteřinách!!! Bod za asistenci u tohoto gólu si připíše kapitán Adam Klečka. Dvě minuty do konce však skóre opět snižuje Michal Broš! Skóroval z nahrávky aktivního bruslaře Pavla Caldra. Půl minuty do konce přišlo první vyloučení utkání, na dvě minuty zamířil na trestnou lavici právě Michal Broš, který podrazil protihráče.

Po čtvrt minutě odehraných ze třetí třetiny, Elite proměňuje přesilovou hru. Adam Klečka prostřeluje znovu nastoupeného golmana Michala Kušníra, z nahrávek Josefa Krňasnkého a Petra Nováka. Po půl minutě střílí Elite další branku! Martin Gramlica proměňuje nahrávku Jáchymy Suchánka! Po dvaceti vteřinách střílí Broš svou čtvrtou branku v utkání! Body za asistence si připíše, Alexandr Horký a kapitán Jiří Šimek. V probíhající jedenácté minutě Prostřeluje Kušníra, Tomáš Klouda, který proměnil nahrávky Jaroslava Vostřáka a Josefa Krňanského. Poslední branka Elite padla v probíhající páté minutě, tu střílí Luděk Škop, který skóroval z nahrávek Martina Gramlici a Adama Klečky. Poslední branka utkání však patřila Lvu, nestřílí jí nikdo jiný než Michal Broš! To však na výhru ani z daleka nestačilo! Konečný stav utkání 12:8!