Přírodověda konečně vítězí!!! Poráží Jokers o tři branky!

15.10.2019

Zadražil Hattrick, Cajthaml 1+1 (JOK) Molčík 1+4, Kočíb 2+1 (PRI)

První branka padla ani ne odehrané minutě. Skóre otvírá Přírodověda! Střelou mezi betony se prosazuje Jiří Kočíb z nahrávky Martina Molčíka. To však netrvalo dlouho! Dorovnávací branku na 1:1 střílí Jan Zadražil z nahrávek Tomáše Cajthamla a Petra Zemánka. To jim však nestačilo, o dvě minuty později střílí třetí branku opět Jan Zadražil, tentokrát jen s jednou asistencí a to s asistencí Petra Zemánka. Pět minut do konce však Přírodoveda dorovnává! Jiří Kočíb skóruje z nahrávky Martina Molčíka. Stav po druhé třetině 2:2.

Minutu a pár vteřin po odstartování druhé třetiny padá další branka! Do vedení Přírodovědu přivádí, kapitán týmu Jiří Brabec, který skóruje z nahrávky Petra Janouška. V probíhající třinácté minutě, dává rozhodčí dvě minuty hráči Přírodovědy, Oliveru Hamarčákovi za hákování. Přesilová hra však branku Jokers nepřinesla, obrana Přírodovědy jim nedala příliš šancí na skórování. Pět minut do konce druhé třetiny, Přírodověda zvyšuje svoje vedení! Sebastien Hradil se prosazuje z nahrávek, Petra Janouška a kapitána Jiřího Brabce. Konečný stav po druhé třetině: 4:2.

Po uběhlé minutě a čtvrt třetí třetiny, střílí šestou branku Přírodovědy, Alois Burian z nahrávky Martina Molčíka. V probíhající dvanácté minutě padá branka Jokers, bod za gól si připíše Tomáš Cajthaml. Přírodověda však nadále útočila a ve střelbě na Kaprálka nepolevila. V probíhající páté minutě tudíž střílejí další branku! Alois Burian skóruje z nahrávek Martina Molčíka a Jiřího Kočíba. Minutu do konce, dovršuje Jan Zadražil svůj Hattrick! Povedlo se mu to z nahrávek Dominika Floriána a Petra Nováka. Přírodověda si však výhru chtěla pořádně vychutnat! Sekundu do konce utkání střílejí poslední branku! Martin Molčík se prosazuje z nahrávky Aloise Buriana! Konečný stav utkání 7:4.