Wolfpack konečně vítězí! Díky přesilovým hrám poráží Banditos o dva góly!

18.10.2019

Bláha 2+1, Sup 1+1 (PWP) Tichý 1+1, Patton 1 gól (BDT)

Po dvou odehraných minutách utkání, dává rozhodčí dvou minutový trest hráči Banditosu, Jaroslavu Kozdělkovi za hákování! V této přesilové hře však Němeček neměl ani jeden zákrok. V probíhající osmé minutě přivádí Banditos do vedení 1:0, Radek Dupal, který proměňoval nahrávky Jaroslava Kozdělky a Tomáše Tichého. Vteřinu do konce dává rozhodčí další trest! Aleš Kouba, hráč Banditosu dostává dvě minuty za podrážení. Stav po první třetině 1:0.

Přesilová hra se však nepodařila Vlčí smečce proměnit. Šanci na gól v přesilové hře dostalo i Banditos. Maxmilián Vítů, dostal dvě minuty za podrážení. Tato přesilová hra se však spíše odehrávala v obraném pásmu Banditos, a málo kdy puk opustil jejich pásmo. V probíhající sedmé minutě dorovnávají Wolfpack skóre! Talentovaný Marek Bláha, skóruje z nahrávky Michala Supa. To však trvalo pouhé dvě minuty. Tobias Patton, prostřeluje Pařízka a přivádí tak Banditos opět do vedení 2:1. Což je i konečný stav po druhé třetině.

V jedenácté minutě třetí třetiny míří na trestnou lavici znovu nastoupený hráč Banditosu, Jáchym Suchánek, který dostal dvě minuty za sekání. Tato přesilová hra však nebyla proměněna. Pak ale přišla přesilová hra pro Vlčí Smečku, když v osmé minutě dostal menší trest Radek Dupal za zdržování hry. V této přesilové hře Vlčata dorovnali na 2:2 když se prosadil Marek Bláha. V sedmé minutě přišlo další vyloučení z řad Banditosu! Aleš Kouba dostal dvě minuty za nedovolené bránění. I tato přesilová hra byla proměněna!!! Do vedení 3:2 přivádí Vlčí smečku, Michal Sup z přesné nahrávky Marka Bláhy. O dvě minuty později padá čtvrtá branka Vlčat! Jirka Vacek střílí jeden z nejlepších gólů v této sezóně! Když sebral puk hráčům kteří teprve bojovali na buly a hned bez váhání prostřeluje Němečka! Střela jak z NHL, bod za asistenci si připíše Jan Hejlek. Po ohlášení posledních dvou minut utkání, dostává dvě minuty na trestné Jáchym Suchánek za nedovolené bránění. Přesilová hra 5 na 4 opět přináší branku Vlčatům! David Venclíček prostřeluje Němečka z nahrávky Martina Kamaráda. Poslední branka padla půl minuty do konce, branka která Patřila Banditosu... Bod za branku si připíše Tomáš Tichý který proměnil nahrávku Víti Wajtra. Čas na dorovnání už jim však nezbýval.. Konečný stav utkání 5:3.