Kucarovovi zůstává čisté konto! Wolves poráží Jokers o 9 gólů!

31.10.2019

Kaprálek 53 zákroků (JOK) T. Kincl 2+1 Hrubant 3 asistence (WLA)

Jokers si bohužel nestřelilo ani branku... Kaprálek ale měl opravdu co dělat a předvedl že svůj tým umí podržet, nebýt jeho mohlo přijít daleko více branek. Hned čtyři branky padly v první třetině, po aktivním útočení nebyl možný jiný konec. Body si připíšou Jan Kobilka či Tomáš Kincl. Wolves ale Jokers nešetřilo a útočení pokračovalo i v dalších třetinách. První však končí 4:0.

Druhá třetina začala vyloučení, dvě minuty dostal Ondřej Šimek (JOK) za faul kolenem. Přesilovka se po půl minutě podařila proměnit hvězdě Wolves Tomáši Kinclovi, který skóroval z nahrávky svého bratra Jaroslava Kincla. Po té přišla další branka za kterou si individuální bod připíše Jan Kobilka. I přes vyloučení z řad Vlků, se nepodařilo Kucarova nikomu prostřelit. Stav po druhé třetině 6:0.

Další tři branky Vlků padly ve třetí třetině! Tři střelci kteří tak slaví body, Karel Mazánek, Jakub Slavík a Ben Lewis. I přes velkou snahu Jokers, se jim branka střelit nepodařila. Kucarov tak slaví čisté konto, zatím první v této sezóně!