Hvězdná série Lenova pokračuje, poráží ostřílené Gastony o pět branek!

15.10.2019

P. Svododa 49 zákroků Krijt 2 asis. (GAS) Došlý 2 asis. Kaňovský 2+2 (LNV)

První branka padla v probíhající sedmé minutě první třetiny. Přihrávku v obraném poslal Vincent Krejčí, Šimonovi Kaňovskému který sám projel přes pásma a následně zakončil přímo mezi betony Svobody. Otevírá tak skóre na 1:0 pro Lenovo. Protiútok přišel po dvaceti vteřinách... David Svoboda doráží střelu Matyáše Krijta. Dorovnávají tak na 1:1. Toto skóre však nevydrželo ani minutu, Lenovo opět do vedení přivádí Lukáš Lassing, který skóruje sám bez asistence. Ve čtvrté minutě tu máme první vyloučení. Z týmu Lenova, dostává dvě minuty Pavel Došlý za sekání. Přesilovou hru po necelých dvaceti vteřinách proměňuje Richard Mokrý, důrazem před bránou tak otáčí nahrávky Davida Svobody a Tomáše Procházky. Opět tak dorovnávají skóre, na 2:2. Minutu a necelých dvacet vteřin do konce první třetiny dostává dvě minuty Richard Mokrý z týmu Gaston Seals, za podrážení. Stav po první třetině 2:2.

Přesilová hra se dohrávala ve druhé třetině, ta však branku nepřinesla. Chvíli na to však skóruje Vincent Krejčí z nahrávky Šimona Kaňovského a přivádějí tak Lenovo opět do vedení 3:2. V probíhající jedenácté minutě ještě vzrůstá skóre Lenova, Filip Horečný proměňuje nahrávku Pavla Došlého a zvedá tak na 4:2. V desáté minutě tu máme další vyloučení, z týmu Gastonů dostává dvě minuty Miloš Benedikt, za podrážení. Petr Svoboda však všechny útoky Lenova s přehledem vychytal. V probíhající šesté minutě opět rozhodčí vylučuje z řad Gastonů, tentokrát dostává trest Petr Mezera, dvě minuty za hákování. I tuto přesilovou hru však Svoboda zvládnul. V probíhající třetí minutě padá pátá branka Lenova, nová posila Jakub Durdil proměňuje nahrávky Pavla Došlého a Petra Čápa. O půl minuty později padá další branka Lenova, kterou střílí nová posila Šimon Kaňovský z nahrávky Petra Čápa. Stav po druhé třetině 6:2.

Po dvou odehraných minutách třetí třetiny padá sedmá branka Lenova, tentokrát v otočené roli. Petr Čáp proměňuje nahrávku Šimona Kraňovského a zvyšuje tak na bezpečných 7:2. Minutu po tom Gastoni vrací úder! Miloš Benedikt skóruje z nahrávky Matyáše Krijta a snižuje tak na 3:7. V probíhající deváté minutě vylučuje rozhodčí z řad Lenova. Filip Horečný si vysloužil dvouminutový pobyt na trestné lavici za podrážení. Po necelé minutě jeho trestu zamířil na trestnou lavici i kapitán Gastonů, Matyáš Hájek, dvě minuty za Hákování. Poslední branka však padla až po odpykání všech trestů. Osmou branku týmu HC Lenovo střílí Jakub Durdil z nahrávek Lukáše Lassiga a Filipa Horečného. Konečný stav utkání 8:3.