Více vylučování než branek! To je charakteristika včerejšího utkání HTP proti Sršňům.

15.10.2019

Ábel 2 asistence, Široký 1 gól (SRS) Bartek 3+1, Kutlák 2 góly (HTP)

První branka padla velmi rychle, po odehrané minutě a půl střílí branku, útočník HTP, Štefan Kutlák. Nahrávku přímo před bránu, kterou pak zakončoval vysokou střelou mu poslal Marko Pribula, nová posila HTP. Bod za durhou asistenci si připíše Pavel Jasanský. Další branka padla po dvou minutách... Martin Bartek který najel přímo před bránu, zmátl Myslila, který čekal střelu od něj, ten však puk nahrál Davidu Prigancovi na druhé straně a ten následně zakončoval. I tady byla druhá asistence za kterou dostává bod kapitán týmu, Marek Plaček. V probíhající osmé minutě první třetiny skóroval Martin Bartek z nahrávky obránce Martina Šnebergra. Zvyšoval tak na bezpečných 3:0. Po té přišlo vyloučení Martina Šnebergra z týmu HTP, menší trest za hákování. Při oslabení měli HTP co dělat, útočné akce Sršňů se čím dál tím víc přibližovali k vytoužené brance, tudíž jak se dalo čekat se po minutě Šnebergrova trestu k němu připojila nová posila Marko Pribula, který zahákoval protihráče a vysloužil si tak dvě minuty na trestné. Přesilovou hru se však Sršňům podařilo proměnit až po ukončení trestu Šnebergra. Gól v 5 a 4 střílí Jakub Široký z nahrávky Mária Ábela, snižovali tak na 1:3. V posledních dvou minutách první třetiny přišlo ještě vyloučení.... Z týmu HC Sršni Praha, zamířil na trestnou lavici Kryštof Ovsík, který dostal dvě minuty za hákování. Myslil však všechny útoky HTP s přehledem vychytal. Stav po první třetině 3:1.

Po dvou a půl odehraných minutách ze druhé třetiny, střílí Martin Bartek čtvrtou branku svého týmu, na kterou mu nahrával Martin Šneberger. Po té přišla série vylučování. Jako první na trestnou lavici zamířil kapitán týmu Sršňů, Stanislav Novák, který dostal menší trest za podrážení. Přesilovou hru se však HTP proměnit nepodařilo. Jako další zamířil na trestnou lavici hráč HTP, David Priganc, dvě minuty za sekání. I tato přesilová hra zůstala bez branky. V probíhající páté minutě, potyčka způsobila hned dvojité vylučování na obou stranách. Kryštof Ovsík z týmu Sršňů dostal dvě minuty za hrubost a Martin Šnebergr s týmu HTP, dvě minuty za držení. Hra tak dále pokračovala 5 na 5. Poslední minutě a půl padá pátá branka HTP, kterou střílí Štefan Kutlák z nahrávky Pavla Jasanského. Minutu do konce však Pavel Jasanský dostává dvě minuty na trestné za faul kolenem. Uběhlo jen čtvrt minuty a následuje ho hráč Sršňů, Jan Jílek, menší trest za podrážení. Stav po druhé třetině 5:1.

Ve hře 5 na 5, střílí šestou a poslední branku HTP, Martin Bartek, sám bez asistence. Pak opět následovalo jen samé vylučování. Další potyčka vedla k oboustrannému vylučování a dokonce i krvácení v oblasti obličeje. Z týmu HTP dostal dvě minuty za hrubost, Jakub Najberk, společně s Filipem Raptopulosem. O necelou minutu později míří na trestnou lavici už dříve trestaný hráč HTP Martin Šnebergr, který dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra Sršňům branku nepřinesla, Kalashnikova není totiž vůbec lehké prostřelit. V probíhající sedmé minutě jde opět na trestnou lavici Martin Šnebergr, menší trest za hrubost. Přesilovou hru po minutě proměňuje Jan Jílek z nahrávky Mária Ábela. Snižují tak skóre na konečných 2:6. Pak ale následovalo další vylučování, deseti minutový osobní trest, za nadávky směrem k rozhodčímu si vysloužil hráč Sršňů, Filip Raptapoulos. Poslední minuta a půl třetí třetiny a ještě se stihlo vyloučení a nebylo poslední. Dvě minuty za podrážení dostal hráč Sršňů Jiří Kašuba. Necelá minuta do konce utkání a Martin Šnebergr dostal poslední trest, dvě minuty za nedovolené bránění. Konečný stav utkání 6:2.