V této sezóně se Drink Teamu opravdu daří! Porážejí HTB o tři góly!

15.10.2019

Zmeškal 2 góly Hadáček 1 gól (DRT) Kocián 1 gól Císař 1 asistence (HTB)

Obrana Drink Teamu vůbec nepouštěla útočníky HTB k Príhodovi ve své brance, to jde vidět i v počtu zákroků golmanu, Zatímco Príhoda měl zákroků 19 tak Řehák v bráně HTB, měl zákroků hned 50! První branka padla v probíhající desáté minutě první třetiny. Skóre Drink Teamu otevírá Dominik Zmeškal, z nahrávky Roberta Jirmana. Po třech minutách tu máme první vyloučení.. Z týmu Drink Team, míří na trestnou lavici Drahoslav Shejbal, dvě minuty za hákování. Obrana Drink Teamu však nedala prostor na pořádnou akci HTB.. Přesilová hra tak zůstává nevyužita a skóre zůstává 1:0. 

Druhá třetina byla bez gólu až do posledních tří minut.. A to hlavně kvůli Řehákovi v bráně HTB, který vychytával velkou škálu střel. Dvě a půl minuty do konce se ho však podařilo prostřelil kapitánovi Drink Teamu, Davidu Hadáčkovi, který skóroval z nahrávky Jiřího Krejči. Půl minuty do konce tu bylo další vyloučení, z týmu HTB dostal dvě minuty za podrážení, Josef Švehlík. Tento zápas však probíhal velice v duchu Fair play... za každý HIT se dostalo řádné omluvy i když hra probíhala čistě. Takovou hru vidíme jako pořadatelé velice rádi. Přesilová hra pokračovala i ve třetí třetině. Stav po druhé třetině 2:0. 

Oslabení zvládlo HTB skvěle. Po minutě a půl odehraných ze třetí třetiny míří na trestnou další hráč. Z týmu Drink Team dostal dvě minuty za krosček Michal Šefl. HTB však střelilo branku chvílí po přesilové hře. Branku střelil Lukáš Kocián z nahrávky Tomáše Císaře. V probíhající jedenácté minutě míří na trestnou hráč HTB, Andrej Dančák, který dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovou hru proměnil Daniel Smrž, z nahrávky Petra Janouška. Dvě minuty do konce však Andrej Dančák znova oslabuje svůj tým, když dostal dvě minuty za hákování. I tato přesilová hra byla proměněna, sám bez asistence skóruje Dominik Zmeškal. Konečný stav utkání 4:1.