Tornádo bojovalo doslova do poslední vteřiny, Superheros si však odnášejí dva body za výhru!

14.10.2019

Dlouhý 3+1 Vladyka 2 asistence (TOR) Kriessman 3+1 Valder 1+1 (SHS)

Uběhly teprve tři minuty z utkání a Superheroes střílí první branku ! Sám bez asistence skóruje Tomáš Kriesman. V probíhající čtvrté minutě přichází vyloučení z řad Tornáda, dvě minuty za podrážení dostal Antonín Jakl. Přesilová hra byla proměněna po šestnácti vteřinách! Gól střílí sám bez asistence, kapitán týmu Jan Valder. Minutu a deset vteřin do konce první třetiny padá další branka kterou střílí opět Tomáš Kriesman z nahrávek Jana Šimčíka a golmana Tomáše Grosse. Stav po první třetině 3:0.

Na 4:0 zvyšoval skóre v probíhající desáté minutě, Pavel Golis, kterému na branku nahrávali Tomáš Kriesman a Tomáš Voslař. Čtyři minuty do konce druhé třetiny padá první branka Tornáda! Tu se podařilo střelit Lukášovi Dlouhému z nahrávek Františka Čermáka a Jiřího Jakeše. Protiútok však přišel po necelé minutě, Tomáš Polinský skóruje z nahrávky kapitána Jana Valdera. Stav po druhé třetině 1:5.

Třetí třetinu ovládlo Tornádo, bohužel čas byl proti nim. První branka padla po dvou odehraných minutách... Lukáš Dlouhý prostřelil Grosse z nahrávek Víta Vladyky a Michala Peci. Snižovali tak na 2:5. I tady však protiútok na sebe nenechal dlouho čekat, šestou branku Superheroes střílí opět nadaný útočník Tomáš Kriesman z nahrávky Jana Šimčíka. V probíhající osmé minutě se prosazuje hráč Tornáda Martin Bartoš z nahrávky Jana Hemra, který tak dokončuje řadu svých předešlých útoků. O necelých třicet vteřin později dokončuje Lukáš Dlouhý hattrick, na který mu poslali nahrávky, Vít Vladyka a Antonín Jakl. Tři minuty do konce svítá Tornádu naděje po brance Jiřího Jakeše, který proměňuje nahrávku Lukáše Dlouhého. Snižoval na 5:6. Dorovnávací branka Tornáda, která by jim přinesla alespoň bod, k jejich smůle přišla až přesně v ukončení zápasu.  Konečný stav utkání tedy zůstával 6:5 pro Superheroes.