Spiders porážejí Alligators s dvou gólovým rozdílem!

14.10.2019

Pojar 1 gól, Vojáček 1 gól (ALI) Bogola Hattrick Kmoníček 1+1 (SPI)

První třetině patřila Aligátorům! Projevovali větší aktivitu než Spiders a podle toho taky padaly branky. První padla v probíhající osmé minutě kdy do vedení přivádí Aligátory, Zbyněk Vojáček, sám bez asistence prostřeluje Staška, který již před tím měl pár zákroků. Do vedení 2:0 přivádí Aligátory půl minuty do konce první třetiny, kapitán týmu Petr Pojar. Aligátoři tak vstupují do druhé třetiny s dvou gólovým vedením.. které jim mělo být rychle odepřeno.

První branka Spiders padla v probíhající sedmé minutě, kterou střílí nová posila Pavouků, Lukáš Kmoníček z nahrávky kapitána týmu Jana Hadraby. V probíhající páté minutě z útoku sám na golmana, skóruje Tomáš Bogola který tak dorovnává na 2:2. Půl minuty do konce padá opět branka Tomáše Bogoly, která přivádí Pavouky do vedení 3:2. Gól proměňuje z nahrávky Marka Dlaboly. 3:2.. To je konečný stav po druhé třetině.

Ve třetí třetině bylo velké vylučovaní a stala se nemilá věc která nás pořadatele nemile překvapila. Po vyloučení z řad Aligátorů, Davida Soukupa, který dostal dvě minuty za sekání, se spustila hádka... překvapivě ale na rozhodčího útočili Pavouci.... hráč který sprostě nadával z bezpečnosti své střídací lavice neměl dost odvahy na to přiznat se a odsedět si trest a tak poslal na dlouhých deset minut svého spoluhráče, který neudělal absolutně nic.. Toto považujeme za velmi nesportovní chování... I přes velké vylučovaní branka v přesilových hrách nepadala žádná. Čtvrtou branku střílel Tomáš Bogola dvě minuty do konce z nahrávky Lukáše Kmoníčka. Konečný stav utkání 4:2 pro Pavouky!