Nečekaný výsledek, Žraloci porážení Mimoně i přes jejich nabytou sestavu!

12.10.2019

Zelenka 2+1 Fabián 2 góly (ŽRA) Ptáček 2+3 Skramužský 1+1 (MIM)

Uběhla teprve minuta a půl a Žraloci střílejí první branku! Kapitán týmu David Fabián skóruje z nahrávky Martina Češpiva a otevíráá tak skóre na 1:0. O necelou minutu později následovalo vyloučení z řad Žraloků, dvě minuty za hákování dostal Kryštof Král. I přes velkou aktivitu Mimoňů se jim přesilová hra nepodařila proměnit. Konečný stav po první třetině 1:0 pro Žraloky.

Hned po odstartování druhé třetiny padla další branka Žraloků! Tentokrát se prosadil Jakub Zelenka, který střílí branku sám bez asistence. Netrvalo to moc dlouho a padá třetí branka Žraloků! Stanislav Fabián střílí branku z nahrávky Jiřího Hlinky. I přes protiútoky Mimoňů se jim nedařilo prostřelit Šimka v bráně protihráčů. Za to Žralokům se dařilo prostřelit novou golmanku Mimoňů Veroniku Průchu. V probíhající deváté minutě střílí Žraloci čtvrtou branku. Bod si za ni připíše Daniel Hořejší který skóroval z nahrávek Martina Češpiva a Vojtěcha Horálka. Následovalo vyloučení z týmu Žraloků! Menší trest za podrážení dostal Pavel Rybář. Tato přesilová hra však už Mimoňům vyšla! Prosadil se Martin Švančárek který otáčí nahrávky Marka Skramužského a Františka Ptáčka. Konečný stav po druhé třetině 4:1.

V probíhající čtrnácté minutě třetí třetiny padá druhá branka Mimoňů, Marek Skramužský zpracoval nahrávky, kapitána týmu Jana Vejmelky a Františka Ptáčka. Naděje jim svitla po další jejich brance, která padla chvilku na to! Kterou střelil František Ptáček, body za nahrávky si připíšou, Tomáš Noha a Petr Karabec. Zvyšovali tak na 3:4. Skóre však ihned zvýšil Jakub Zelenka, který opět sám bez asistence střílí pátou branku. V probíhající deváté minutě tu máme vyloučení tentokrát z týmu Mimoňů, Martin Konhefer dostal dvě minuty za držení. Tato přesilová hra však měla pro Žraloky opačný výsledek než zvýšení svého skóre. Mimoni v oslabení střelili hned dvě branky! První střelil František Ptáček a druhou Adam Klečka z nahrávky Františka Ptáčka! O Pár vteřin později však opět padá branka Žraloků! Dominik Makovský skóroval z nahrávky Jakuba Zelenky. Dvě minuty do konce utkání dostává dvě minutu na trestné kapitán týmu David Fabián, který si odseděl trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Mimoni zkusili hru 6 na 5 když odvolali Průchu z brány. To však přineslo jen branku do prázdné brány! Konečný stav utkání 7:5.