Neuvěřitelný zápas jen o jedné brance která padla až 30 vteřin do konce utkání!!!

11.10.2019

Kulda Gól (INT)

První třetině nepadla žádná branka, jak jde poznat i z nadpisu... nebylo však ani žádné vyloučení. Neuvěřitelně vyrovnané utkání předvedly Vlci proti Intelsolu. Takto vyrovnaný zápas jsme u nás v lize ještě neměli. Oba týmy měli výborné útočníky i obránce a to nemluvě a vynikajicích golmanech v bránách. Kucarov však měl o dost více šancí jak zazářit, jelikož Intelsol na něj v jednom kuse posílali jednu střelu za druhou!

Ve druhé třetině sice také žádná branka nepadla ale alespoň bylo ohlášeno vyloučení, dvě minuty dostal Petr Hrubant z týmu Wolves za sekání. Ani přesilová hra však branku nepřinesla. V této třetině už ale více Vlci testovali Provazníka v bráně Intelsolu. Ten však všechny jejich střely vychytával jako nic.

V desáté minutě třetí třetiny byl vyloučen další hráč tentokrát z týmu Intelsolu. Lukáš Jankovič dostal dvě minuty za hákování! Ani tato přesilová hra však byla bezgólová! Velká radost Intelsolu padla až půl minuty před koncem utkání... z hráčů po celou dobu utkání lil pot a šlo vidět že všichni už jsou nervozní.. a to i pořadatelé. Vojtěch Kulda, nejproduktivnější střelec Intelsolu však musí být zmíněn jelikož právě on střelil jedinou a vítěznou branku utkání. Body za nahrávky si připíšou Marek Duben a Josef Hroboň. Za to si také zasloužil být hvězdou utkání! Z týmu Wolves byl hvězdou zvolen golman Petr Kucarov, který vychytal přes 40 střel! I když byl velice zklamaný z konečného výsledku.. Konečný stav utkání 1:0.