Drink Team přijímá nového golmana a hned první zápas s ním vyhrávají s vysokým rozdílem!

11.10.2019

Bogola 2 góly Tyl 1 gól (ICE) Hadáček 3+1 Jirman 2+2 (DRT)

První branka padla až po deseti odehraných minutách. Branka patří Spiders, kde nejproduktivnější hráč Tomáš Bogola na branku vetšinou dlouho nečeká. Proměnil z nahrávky Michala Sekáče! Vedení 1:0 však Pavoukům netrvalo dlouho. Dorovnávací branku střílí Robert Jirman z nahrávky Petra Janouška, dorovnávají tak na 1:1. S remízou ale však Drink Team do druhé třetiny jít nechtěl, půl minuty před koncem střílí druhou branku! Za kterou si bod připíše kapitán David Hadáček! Stav po první třetině 2:1.

Neuběhlo ani půl minuty z druhé třetiny a Robert Jirman už dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra však Pavoukům nevyšla... Kryštof Murín, nově nastoupený golman Drink Teamu, vychytal všechny jejich útočné střely! Drink Team opravdu svěřil svou důvěru tomu pravému! V probíhající dvanácté minutě padá další branka Drink Teamu, Martin Špaček zabodoval z nahrávky Daniela Smrže. I přes aktivitu Pavouků a jejich úsilí se prosadit, Jíšu se jim prostě prostřelit nepodařilo. V probíhající šesté minutě však Drink Team prostřeluje Murína v bráně Pavouků. Michal Šefl otáčí nahrávky kapitána Davida Hadáčka a Daniela Smrže, zvyšují tak na 4:1. O minutu a půl později padá pátá branka Drink Teamu, kdy se opět prosazuje kapitán týmu David Hadáček z nahrávky Daniela Smrže. Stav po druhé třetině 5:1.

Minutu a půl po odstartování třetí třetiny střílí Drink Team svou šestou branku! Petr Janoušek skóruje z nahrávky Roberta Jirmana. Netrvalo to ani minutu a padá sedmá branka! Sám bez asistence se prosazuje Tomáše Sýkora. V probíhající deváté minutě dostává trest hráčská lavice Drink Teamu za příliš mnoho hráčů na ledě, na trestnou za to šel Jiří Krejča. Přesilová hra po necelé minutě byla proměněna útočníkem Tomášem Bogolou! Který tak zajistil stav 2:7. Odpověď ale přišla velice rychle, osmou branku Drink Teamu střelil, Martin Sýkora! Body za nahrávky si připíšou Tomáše Sýkora a Robert Jirman. O minutu a pár vteřin později padá třetí branka Spiders! Jakub Tyl zabodoval z nahrávky Matyáše Olmra! Tři a půl minuty do konce padá branka Martina Špačka z nahrávky Jiřího Krejči.. To ale nebyla poslední branka, po oznámení dvou minut do konce utkání dovršuje Hadáček Hattrick z nahrávky Jiřího Krejči! necelých padesát vteřin do konce padá čtvrtá a poslední branka Spiders! Bod si připíše Roman FIlípek, který gól zajistil sám bez asistence! O pár vteřin později však střílí branku ještě Drink Team! Zásluhy si připíše Robert Jirman, který proměnil nahrávky Martina Sýkory a Martina Špačka. Konečný stav utkání 11:4.