I přes hvězdnou sestavu, Lev na bronzové finalisty prostě neměl!

10.10.2019

Křivský 1+1 Hudler gól (LEV) Šulc 1+2 Nekula 2 góly (RST)

První třetina začala pro Lva slibně, po dvou minutách zápasu dostal dvě minuty za podrážení Ivo Soulek z Roosters! Hned po osmi vteřinách ho následoval spoluhráč, Petr Koláčný, který dostal také menší trest za podrážení. Hra 5 na 3 otevřela Lvům skóre na 1:0, když Ondřej Křivský proměnil nahrávky Jiřího Šimka a Daniela Adamce. Po minutě přišlo další vyloučení z řad Kohoutů, Miloš Kohl dostal dvě minuty za sekání. Tato přesilová hra však branku Lvům už nepřinesla. V probíhající páté minutě však padá dorovnávací branka Kohoutů, střela Martina Nekuly se odrazila od Pazderovy hole přímo do brány. Na gól mu poslal nahrávku Jakub Šulc, dorovnávají tak na 1:1. Po té následovala palba branek kdy všechny padly v podstatně totožně. Kombinací před bránou a následnou střelou do prázdné brány. Takhle padly za sebou hned tři branky, první střelil Petr Ciesarik z nahrávky Iva Soulka, druhou střílel autor první branky Martin Nekula, z nahrávky Michala Peroutky a třetí a poslední střelil Jakub Šulc z nahrávek Matouše Bartoše a Miloše Kohla. Stav po první třetině 4:1.

I druhá třetina začala vyloučením, opět trestaný Petr Koláčný, dostal dvě minuty za krosček! Už ale dávno víme že Jiří Novák (golman Roosters) je jeden z nejlepších golmanů v lize, kterého není vůbec lehké prostřelit, problémy s tím mají i profesionální hráči jako Tomáš Netík, který obléká dres Fanklubu. Šanci na další přesilovou hru dostal Fanklub v probíhající deváté minutě, kdy Ivo Soulek dostal dvě minuty za hákování. Ani v této přesilové hře však Novák nepustil žádný puk. Tři a půl minuty do konce druhé třetiny však padá branka Kohoutů, Martin Bartoš sám bez asistence prostřeluje Pazderu a zvedá skóre na 5:1. Poslední branka v této třetině patří Lvům, půl minuty do konce druhé třetiny, skóruje Pavel Hudler který proměňuje nahrávku Ondřeje Křivského a Martina Hrstky. Konečný stav po druhé třetině 5:2.

Třetí třetina už vyloučením nezačala, naopak. Lvy oslavovali třetí branku a naději na možné srovnání skóre! Tomáš Netík ve spolupráci s Jakubem Mihálem zvedá skóre na 3:5. Tento stav však nevydržel ani dvě minuty, Roosters moc dobře věděli jak na Pazderu jelikož i jim pár utkání odehrál a věděli kde má slabiny, jaké má všehovšudy každý golman. Kapitán týmu Tomáš Staněk zvyšuje na 6:3, z nahrávek Jakuba Šulce a Miloše Kohla. Po minutě se střílí sedmá branka Kohoutů! Václav Pospíchal skóruje z nahrávek Maroše Blahovce a Petra Koláčného. Osmá a poslední branka utkání padla v probíhající šesté minutě, bod si za ni připíše Petr Ciesarik kterému nahrával Petr Koláčný. Konečný stav utkání 8:3.