I přes velkou snahu HTB, si Banditos odnášejí dva body za výhru 8:6.

09.10.2019

Nosko 2+1 Kocián 1+1 (HTB) Šulista 2+1 Poláček 3+1 (BDT)

Uběhlo sotva patnáct vteřin utkání a hned tu máme vyloučení. Z lavice HTB míří na trestnou lavici Tomáš Císař, menší trest za hákování. I přes špatný začátek dokázali HTB oslabení bravurně a nedali příliš šancí Banditosu na branku. V probíhající deváté minutě se jim však otevřít skóre povedlo! Branku Banditosu střílí znovu nastoupený Marek Šulista z nahrávky Martina Foreta, otevírají tak skóre na 1:0. O minutu později HTB dorovnává! Michal Císař skóruje z nahrávky Lukáše Kociána a Josefa Merty, prostřeluje Němečka v bráně Banditosu, který měl již před tímto utkání jiný zápas. Neuběhla ani minuta a máme tu další vyloučení, tentokrát z řad Banditosu! Dvě minuty za hákování dostal Jaroslav Kozdělka. Ani Banditos nedohráli vůbec špatné oslabení a branku HTB nedovolili. Za to Banditos dvacet vteřin do konce první třetiny ujímají vedení 2:1, když Zdeněk Poláček proměňuje nahrávku hosta Pavla Caldra. Tím také zakončili první třetinu.

V probíhající třinácté minutě třetí třetiny tu máme opět vyloučení. Jan Švejkar z Banditosu dostal dvě minuty za podrážení. Ani tato přesilová hra však žádnou branku nepřinesla. V probíhající deváté minutě však HTB znovu dorovnávají!  Zásluhy si připisuje Lukáš Kocián který skóroval z nahrávky Vladimíra Berana! Odpověď Banditosu však na sebe nenechala dlouho čekat! Z útočné akce je branka za kterou si body připíšou Martin Foret a Zdeněk Poláček! Netrvalo to ani minutu a Banditos opět skóruje! Na 4:2 zvyšuje bez asistence Marek Šulista. Ani tady HTB nečekali příliš dlouho s odpovědí. na 3:4 snižuje skóre Michal Nosko z nahrávky Martina Hátleho. V probíhající třetí minutě se však skóre Banditos zase zvedá! Bez asistence střílí branku Zdeněk Poláček. To však nebyla poslední branka v druhé třetině, půl minuty do konce se prosazuje další hráč Banditosu! Tomáš Tichý posílá nahrávku Marka Šulisty Peckovi v bráně HTB za záda a zvyšuje tak na 6:3! Tím končí druhá třetina.

Třetí třetina už nezačala vyloučením ale brankou a to brankou HTB! Skóre snížil Michal Nosko opět v kombinaci s Martinem Hátlem. V probíhající desáté minutě však vyloučení přišlo. Jaroslav Kozdělka, tahoun Banditosu dostal dvě minuty za vražení nahrazení. O malou chvílí později se k němu připojil Pavel Caldr, který také dostal pouze menší trest za podrážení. Přesilová hra 3 na 5 už branku přinesla! Ale byli to pravě Banditos komu se to podařilo! Branku střelil Zdeněk Poláček! V probíhající šesté minutě HTB opět snižuje skóre! Branki střelil Martin Hátle z nahrávek Michala Noska a Josefa Kučery. O minutu později ale skóruje Banditos! Josef Švejkar se zmocnil puku a střelil poslední branku utkaní! I přes dvě další vyloučení z řad HTB už žádná další branka nepadla. Konečný stav utkání 8:6.