Gastoni odcházejí bez jediné obdržené branky! Nedali Vlkům žádnou šanci!

08.10.2019

Hájek 1+2 Svoboda 2+1 (GAS)

Po uběhlých dvou a půl minutách nám hra začíná vyloučením! Z řad Vlků míří na trestnou lavici Jakub Hlaváč, kterému rozhodčí dal dvě minuty za za hákování! I přes velkou aktivitu útočníků Gastonů se jim přesilová hra nepodařila proměnit a skóre stále zůstávalo neotevřené. První branka Gastonů padla v probíhající osmé minutě, kdy se podařilo prosadit Ondřeji Hauslovi z nahrávky Zdeňka Paclta. Zvyšoval tak na 1:0, což je také konečný stav po první třetině.

Druhá třetina začala stejně jako ta první, vyloučením. Dvě minuty dostal Radek Michal z týmu Vlků za vysokou hůl. Po dvanácti sekundách přesilové hry střílí Gastoni další branku, David Svoboda proměnil nahrávku Petra Mezery zvyšoval tak na 2:0. Další branka padla až posledních půl minuty do konce druhé třetiny. Kryštof Benka kterému na branku nahrál Jan Bradna posílá puk přímo za Gossova záda a zvyšuje tak na 3:0, tím zakončuje druhou třetinu.

Začátky předchozích třetin se nezměnily ani v té třetí. V probíhající třinácté minutě dostává dvě minuty hráč Gastonů, David Svoboda za podrážení. Vlci však přesilovou hru nedokázali proměnit. Za to David Svoboda po tom co opustil trestnou lavici se prosazuje z nahrávky kapitána Matyáše Hájka. V probíhající osmé minutě třetí třetiny padá poslední branka Gastonů. Kryštof Benka skóroval z nahrávky kapitána Matyáše Hájka a Davida Svobody. Střílí tak šestou a poslední branku.