Mimoni Vítězí! O tři branky porážejí ICE Spiders !

07.10.2019

Švančárek 2+3, Hruška 3+2 (MIM) Bogola 4 góly Mrázek 2 asistence (ICE)

První třetina hned začala vyloučením, v probíhající třinácté minutě dostala trest hráčská lavice Spiders, za příliš mnoho hráčů na ledě, které si odseděl Hynek Janů. Přesilová hra však i přes mnohé pokusy, branku Mimoňů nepřinesla. Za to v probíhající deváté minutě střílí branku Mimoňů Tomáš Noha, který tak otevírá skóre na 1:0. O minutu později Spiders dorovnali skóre! Kapitán týmu Jan Hadraba skóroval z nahrávky Jakuba Tyla a dorovnávají tak na 1:1. Netrvalo to ale ani půl minuty a Mimoně přivádí do vedení Michal Hnízdil kterému nahrávali, Adam Klečka a kapitán týmu Martin Švančárek. V probíhající šesté minutě padá ale další branka Mimoňů! Zásluhy za prostřelení Simmera si připisuje Vladimír Hruška který proměnil nahrávky Marka Skramužského a Petra Karabce. Konečný stav první třetiny 3:1.

První branka v druhé třetině padla až po již šesti odehraných minutách. Spiders snižují skóre když se Tomáši Bogolovi podařilo prostřelil Štěrbu v bráně Mimoňů, z nahrávky Jiřího Mrázka. V šesté minutě však padá další branka Mimoňů! Branku střelil Marek Skramužský z nahrávky Adama Klečky! Proti útok se však povedl Tomáši Bogolovi kterému se podařilo střelil puk do brány protihráčů. Dvě a půl minuty do konce se však prosazuje kapitán Mimoňů Martin Švančárek z nahrávek, Martina Konhefera a Vladimíra Hrušky. To jim však nestačilo! Dvacet vteřin do konce útočí opět kapitán Martin Švančárek kterému nahrával Marek Skramužského a Vladimíra Hrušky. O jedenáct vteřin později padá poslední branka durhé třetiny, Kterou střelil Vladimír Hruška který důrazem před bránou proměnil nahrávky Adama Klečky a Martina Švančárka. Stav po druhé třetině 7:3.

Po čtyřech odehraných minutách třetí třetiny padá branka Spiders! Nejproduktivnější hráč Ice Spiders, Tomáš Bogola se opět prosazuje a snižuje tak na 4:7. O minutu později však Vladimír Hruška střílí další branku! Dovršuje tak svůj Hattrick z nahrávek Tomáše Nohy a Adama Klečky! Snížení skóre se podařilo i Marku Blahutovi který proměnil nahrávku Jiřího Mrázka ! Poslední branka Mimoňů padla v probíhající šesté minutě, skóroval Adam Klečka který otočil nahrávku Martina Švančárka. Poslední branka Spider padla tři minuty do konce utkání, Tomáš Bogola proměnil nahrávku Marka Blahuty. To jim na vítězství však nestačilo. Konečný stav utkání 9:6.