Mistři na nečekaný výsledek opět překvapují! H.T CZ na poslední chvílí utrhli remízu proti Elite!

08.10.2019

Divíšek Hattrick, Tlustý 1+4 (HTC) Vostřák 2+2 Čmejla 1+2 (EHT)

Pár slov od hráče Elite Hockey:

Od začátku to byl dobrý zápas, který měl tempo. Jen našim laxním přístupem ve 3.třetině, kdy jsme dovolili soupeři srovnat tří brankové vedení, jsme přišli o vítězství. Ale soupeř to byl kvalitní, tak jsme rádi i za bod.

Po třech odehraných minutách tu máme první branku která patři Elite Hockey! Z dorážky se prosazuje Jiří Obadal z nahrávek Jaroslava Vostřáka a Jáchyma Suchánka.Otevírají tak skóre na 1:0. V probíhající deváté minutě míří na trestnou lavici hráč Hokejových Tréninků CZ, Ivan Čornej, který dostal menší trest za podrážení. I přes velkou aktivitu Elite Hockey, Gabriel Jačman golman HTC vychytal všechny střeli v oslabení a přesilovou hru se tak Elite nepodařilo proměnit. Dorovnávací branka přišla v probíhající páté minutě kdy sám na Dubského v bráně Elite, vyrazil sám Jiří Tlustý, kterému se podařilo zakončit vysokou střelou za Dubského záda. Minutu a čtvrt do konce první třetiny se ujali vedení HTC, když Jan Divíšek proměnil nahrávku Jiřího Tlustého a zvyšoval tak na 2:1. To ale vydrželo pouze půl minuty! Jaroslav Vostřák skóroval z nahrávky Filipa Čmejly a dorovnával tak na 2:2, což je také konečný stav po první třetině.

V probíhající desáté minutě přivádí do vedení Elite, Jaroslav Vostřák který proměnil nahrávku kapitána Adama Klečky! Po necelé minutě opět skórují Elite! Střelou po zemi zvyšuje skóre Miroslav Erbrt z nahrávky Jaroslava Vostřáka. Zvyšoval tak již 4:2. To jim ale nestačilo, Filipu Čmejlovi se podařilo střelit ještě jednu branku ve druhé třetině! Skóroval z nahrávky Jindřicha Obadala a zvyšoval tak na 5:2. Další a poslední branka ve druhé třetině patřila HTC! Prosadit se podařilo Celestinu Carvanovi který tak snížil na 3:5. Což je i končený stav třetiny. Po té přišlo vyloučení z řad HTC, Petr Halbych dostal dvě minuty za podrážení, přesilová hra však už žádnou branku nepřinesla.

Po první odehrané minutě třetí třetiny tu máme další vyloučení z týmu HTC dostal dvě minuty za podrážení Lukáš Havlíček! I tuto přesilovou hru se však Jačmanovi podařilo vychytat. V probíhající dvanácté minutě však padá další branka Elite. Střelou odraženou od golmana přímo do brány se prosazuje Jan Klečka, z nahrávky Filipa Čmejly! Zvyšuje tak na 6:3. O necelou minutu později HTC vrací úder! Jan Divíšek skóruje z nahrávky Jiřího Tlustého, snižují tak skóre na 4:6. V probíhající osmé minutě třetí třetiny svitla HTC naděje! Michael Šturm zvedá skóre z  nahrávky Jiřího Tlustého a zvyšuje tak na 5:6. Pár vteřin před ohlášením posledních dvou minut utkání HTC dorovnávají skóre!! Bod svému týmu zajišťuje Jan Divíšek z nahrávky nejproduktivnějšího hráče Jiřího Tlustého! Konečný stav utkání 6:6!